Menu
Your Cart

konwertery BACnet MSTP na PROFIBUS

Przemysłowe konwertery BACnet MSTP na PROFIBUS

W tej części naszego sklepu znajdziesz konwertery BACnet MSTP na PROFIBUS. BACnet to protokół komunikacyjny wykorzystywany w automatyce budynkowej między innymi do komunikacji z systemami detekcji i sygnalizacji pożaru, sterowania oświetleniem, instalacjami HVAC (ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji), systemami zasilania i telewizją przemysłową (CCTV). Przemysłowe konwertery BACnet MSTP na PROFIBUS pozwalają np. na integrację urządzeń BACnet MSTP takich jak systemy CCTV ze standardem PROFIBUS (np.ze sterownikami Siemens PLC).

Poznaj lepiej nasze konwertery BACnet MSTP na PROFIBUS

Każdy konwerter BACnet MSTP na PROFIBUS dostępny w naszej ofercie to łatwy montaż na szynie DIN, odporność na zakłócenia elektromagnetyczne i możliwość instalacji w skrzynkach zewnętrznych i środowisku o szerokim zakresie temperatur pracy od -40°C do 85°C. Nasze konwertery BACnet MSTP na PROFIBUS to urządzenia wszechstronnie przystosowane do pracy w zróżnicowanych warunkach przemysłowych. Zostały zaprojektowane by obsługiwać standardowe złącza typu RS-485, Ethernet oraz PROFIBUS. Dzięki darmowemu oprogramowaniu dołączonemu do każdego urządzenia konwertery są bardzo proste w konfiguracji.

Wybierz konwerter BACnet MSTP na PROFIBUS, który Cię interesuje i zapoznaj się ze szczegółowym opisem technicznym:

HD67675-MSTP-A1
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67675-MSTP-A1
Przemysłowy konwerter BACnet MS/TP slave na PROFIBUS master, wsparcie PROFIBUS DP DPV0, obudowa typu A (wąska), montaż na szynę DIN. HD67675 umożliwia podłączenie BACnet Master (na przykład PC, systemu nadzoru itp.) z niektórymi slaveami PROFIBUS w celu wymiany informacji między sieciami. Convetrer jest łatwy w konfiguracji dzięki bezpłatnemu oprogramowaniu SW67675.Konfiguracja:Dzięki oprogramowaniu SW67675 na twoim komputerze możesz:Określić pa..
2,655.24 zł
HD67676-MSTP-A1
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67676-MSTP-A1
Przemysłowy konwerter BACnet MS/TP slave na PROFIBUS slave, wsparcie PROFIBUS DP DPV0, obudowa typu A (wąska), montaż na szynę DIN. HD67676 pozwala na połączenie BACnet Master (na przykład PC, Systemu Nadzoru itp.) z siecią PROFIBUS Master (na przykład SIEMENS PLC, itp.) w celu wymiany informacji między sieciami. Konwerter jest łatwy do skonfigurowania dzięki bezpłatnemu oprogramowaniu SW67676.Konfiguracja:Dzięki oprogramowaniu SW67676 na twoim ..
2,655.24 zł
HD67716-MSTP-A1
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67716-MSTP-A1
Przemysłowy konwerter BACnet MS/TP master na PROFIBUS slave, wsparcie PROFIBUS DP DPV0, obudowa typu A (wąska), montaż na szynę DIN. HD67716 pozwala na połączenie slaveów BACnet z siecią PROFIBUS Master (np. SIEMENS PLC itp.) w celu wymiany informacji między sieciami. Konwerter jest łatwy do skonfigurowania dzięki bezpłatnemu oprogramowaniu SW67716.Konfiguracja:Dzięki oprogramowaniu SW67716 na twoim komputerze możesz:Określić parametry linii BAC..
2,655.24 zł
Wyświetlanie od 1 do 3 z 3 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.