Menu
Your Cart

konwertery CAN na DALI

Przemysłowe konwertery CAN na DALI

W tej części naszego sklepu znajdziesz konwertery z interfejsu CAN na DALI. CAN to magistrala komunikacyjna najczęściej wykorzystywana w przemyśle samochodowym oraz przy sterowaniu silnikami, czujnikami, sterownikami i układami rejestrującymi. Konwertery pozwalają np. na integrację urządzeń CAN takich jak układy sterujące z siecią DALI (np. z systemem oświetleniowym).

Poznaj lepiej nasze konwertery CAN na DALI

Każdy konwerter CAN na DALI dostępny w naszej ofercie to łatwy montaż na szynie DIN, odporność na zakłócenia elektromagnetyczne i możliwość instalacji w skrzynkach zewnętrznych i środowisku o szerokim zakresie temperatur pracy od -40°C do 85°C. Nasze konwertery CAN na DALI to urządzenia wszechstronnie przystosowane do pracy w zróżnicowanych warunkach przemysłowych. Zostały zaprojektowane by obsługiwać standardowe złącza typu CAN 2.0 oraz DALI. Dzięki darmowemu oprogramowaniu dołączonemu do każdego urządzenia konwertery są bardzo proste w konfiguracji.

Wybierz konwerter CAN na DALI, który Cię interesuje i zapoznaj się ze szczegółowym opisem technicznym:

HD67834-B2
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67834-B2
Przemysłowy konwerter DALI na CAN, obudowa typu B (szeroka), montaż na szynę DIN. HD67834-B2 jest konwerterem DALI / CAN, dzięki czemu można podłączyć sieć DALI (system oświetleniowy itp.) Do sieci CAN w celu wymiany informacji pomiędzy sieciami. Konwerter jest łatwy do skonfigurowania dzięki bezpła..
1,582.49 zł
HD67835-B2
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67835-B2
Przemysłowy konwerter DALI na CANopen, obudowa typu B (szeroka), montaż na szynę DIN. HD67835-B2 jest konwerterem DALI / CANopen, dzięki czemu można podłączyć sieć DALI (system oświetleniowy itp.) Z siecią CANopen w celu wymiany informacji między sieciami. Konwerter jest łatwy do skonfigurowania dzi..
1,582.49 zł
Wyświetlanie od 1 do 2 z 2 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.