Menu
Your Cart

Przemysłowe konwertery CAN na KNX

Przemysłowe konwertery CAN na KNX

W tej części naszego sklepu znajdziesz konwertery z interfejsu CAN na KNX. CAN to magistrala komunikacyjna najczęściej wykorzystywana w przemyśle samochodowym oraz przy sterowaniu silnikami, czujnikami, sterownikami i układami rejestrującymi. Konwertery pozwalają np. na integrację urządzeń CAN takich jak układy rejestrujące z siecią KNX (np. przełącznikami świetlnymi, siłownikami).

Poznaj lepiej nasze konwertery CAN na KNX

Każdy konwerter CAN na KNX dostępny w naszej ofercie to łatwy montaż na szynie DIN, odporność na zakłócenia elektromagnetyczne i możliwość instalacji w skrzynkach zewnętrznych i środowisku o szerokim zakresie temperatur pracy od -40°C do 85°C. Nasze konwertery CAN na KNX to urządzenia wszechstronnie przystosowane do pracy w zróżnicowanych warunkach przemysłowych. Zostały zaprojektowane by obsługiwać standardowe złącza typu CAN 2.0 oraz KNX. Dzięki darmowemu oprogramowaniu dołączonemu do każdego urządzenia konwertery są bardzo proste w konfiguracji.

Wybierz konwerter CAN na KNX, który Cię interesuje i zapoznaj się ze szczegółowym opisem technicznym:

HD67803-KNX-B2
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67803-KNX-B2
Przemysłowy konwerter CAN na KNX, obudowa typu B (szeroka), montaż na szynę DIN. HD67803 jest konwerterem CAN / KNX i umożliwia połączenie niektórych urządzeń CAN z siecią KNX (na przykład przełączniki świetlne, siłowniki itp.). Konwerter jest łatwy w konfiguracji dzięki bezpłatnemu oprogramowaniu SW67803.Konfiguracja:Dzięki oprogramowaniu SW67803 na twoim komputerze możesz:Określić parametry linii CANOkreślić parametry linii KNXZdefiniować komun..
2,123.22 zł
HD67804-KNX-B2
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67804-KNX-B2
Przemysłowy konwerter CAN na KNX, obudowa typu B (szeroka), montaż na szynę DIN. HD67804 jest konwerterem CANopen / KNX i umożliwia połączenie niektórych urządzeń CANopen z siecią KNX (na przykład przełączniki światła, siłowniki itp.). Konwerter jest łatwy do skonfigurowania dzięki bezpłatnemu oprogramowaniu SW67804.Konfiguracja:Dzięki oprogramowaniu SW67804 na twoim komputerze możesz:Określić parametry linii CANOkreślić parametry linii KNXZdefin..
2,655.24 zł
Wyświetlanie od 1 do 2 z 2 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.