Menu
Your Cart

konwertery DALI na CAN

Przemysłowe konwertery DALI na CAN

W tej części naszego sklepu znajdziesz konwertery z interfejsu DALI na CAN lub CANopen. DALI to cyfrowy system sterowania oświetleniem najczęściej wykorzystywany do sterowania oprawami oświetleniowymi i dodatkowymi efektami scenicznymi. Konwertery pozwalają np. na integrację urządzeń DALI takich jak efekty sceniczne z siecią CAN lub CANopen (np. sterowanie silnikami, czujnikami, sterownikami i układami rejestrującymi).

Poznaj lepiej nasze konwertery DALI na CAN

Każdy konwerter DALI na CAN dostępny w naszej ofercie to łatwy montaż na szynie DIN, odporność na zakłócenia elektromagnetyczne i możliwość instalacji w skrzynkach zewnętrznych i środowisku o szerokim zakresie temperatur pracy od -40°C do 85°C. Nasze konwertery DALI na CAN to urządzenia wszechstronnie przystosowane do pracy w zróżnicowanych warunkach przemysłowych. Zostały zaprojektowane by obsługiwać standardowe złącza typu DALI 2.0 oraz CAN. Dzięki darmowemu oprogramowaniu dołączonemu do każdego urządzenia konwertery są bardzo proste w konfiguracji.

Wybierz konwerter DALI na CAN, który Cię interesuje i zapoznaj się ze szczegółowym opisem technicznym:

HD67834-B2
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67834-B2
Przemysłowy konwerter DALI na CAN, obudowa typu B (szeroka), montaż na szynę DIN. HD67834-B2 jest konwerterem DALI / CAN, dzięki czemu można podłączyć sieć DALI (system oświetleniowy itp.) Do sieci CAN w celu wymiany informacji pomiędzy sieciami. Konwerter jest łatwy do skonfigurowania dzięki bezpłatnemu oprogramowaniu SW67834.Specyfikacja:Porty: 1x DALI; 1x CANProtokół DALI: DALIProtokół CAN: CANSzybkość transmisji danych DALI: 1200 bpsSzybkość ..
1,604.76 zł
HD67835-B2
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67835-B2
Przemysłowy konwerter DALI na CANopen, obudowa typu B (szeroka), montaż na szynę DIN. HD67835-B2 jest konwerterem DALI / CANopen, dzięki czemu można podłączyć sieć DALI (system oświetleniowy itp.) Z siecią CANopen w celu wymiany informacji między sieciami. Konwerter jest łatwy do skonfigurowania dzięki bezpłatnemu oprogramowaniu SW67835.Specyfikacja:Porty: 1x DALI; 1x CANProtokół DALI: DALIProtokół CAN: CANopenSzybkość transmisji danych DALI: 120..
1,604.76 zł
Wyświetlanie od 1 do 2 z 2 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.