Menu
Your Cart

konwertery DALI na DMX

Przemysłowe konwertery DALI na DMX

W tej części naszego sklepu znajdziesz konwertery z interfejsu DALI na DMX. DALI to cyfrowy system sterowania oświetleniem najczęściej wykorzystywany do sterowania oprawami oświetleniowymi i dodatkowymi efektami scenicznymi. Konwertery pozwalają np. na integrację systemów oświetlenia DALI z siecią DMX (np. ze stroboskopami, urządzeniami do efektów scenicznych).

Poznaj lepiej nasze konwertery DALI na DMX

Każdy konwerter DALI na DMX dostępny w naszej ofercie to łatwy montaż na szynie DIN, odporność na zakłócenia elektromagnetyczne i możliwość instalacji w skrzynkach zewnętrznych i środowisku o szerokim zakresie temperatur pracy od -40°C do 85°C. Nasze konwertery DALI na DMX to urządzenia wszechstronnie przystosowane do pracy w zróżnicowanych warunkach przemysłowych. Zostały zaprojektowane by obsługiwać standardowe złącza typu DALI 2.0 oraz RS-485. Dzięki darmowemu oprogramowaniu dołączonemu do każdego urządzenia konwertery są bardzo proste w konfiguracji.

Wybierz konwerter DALI na DMX, który Cię interesuje i zapoznaj się ze szczegółowym opisem technicznym:

HD67838-B2
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67838-B2
Przemysłowy konwerter DALI na DMX, obudowa typu B (szeroka), montaż na szynę DIN. HD67838-B2 jest konwerterem DALI / DMX, dzięki któremu można podłączyć sieć DALI (system oświetleniowy itp.) z siecią DMX (np. Konsolą, oświetleniem scenicznym itp.) W celu wymiany informacji między sieciami. Konwerter..
1,053.39 zł
Wyświetlanie od 1 do 1 z 1 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.