Menu
Your Cart

konwertery DALI na Ethernet

Przemysłowe konwertery DALI na Ethernet

W tej części naszego sklepu znajdziesz konwertery z interfejsu DALI na Ethernet/IP. DALI to cyfrowy system sterowania oświetleniem najczęściej wykorzystywany do sterowania oprawami oświetleniowymi i dodatkowymi efektami scenicznymi. Konwertery pozwalają np. na integrację systemów efektów scenicznych DALI z siecią Ethernet/IP (np. z komputerem lub sterownikiem PLC).

Poznaj lepiej nasze konwertery DALI na Ethernet

Każdy konwerter DALI na Ethernet dostępny w naszej ofercie to łatwy montaż na szynie DIN, odporność na zakłócenia elektromagnetyczne i możliwość instalacji w skrzynkach zewnętrznych i środowisku o szerokim zakresie temperatur pracy od -40°C do 85°C. Nasze konwertery DALI na Ethernet to urządzenia wszechstronnie przystosowane do pracy w zróżnicowanych warunkach przemysłowych. Zostały zaprojektowane by obsługiwać standardowe złącza typu DALI 2.0 oraz Ethernet. Dzięki darmowemu oprogramowaniu dołączonemu do każdego urządzenia konwertery są bardzo proste w konfiguracji.

Wybierz konwerter DALI na Ethernet, który Cię interesuje i zapoznaj się ze szczegółowym opisem technicznym:

HD67839-B2 HD67839-B2
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67839-B2
Przemysłowy konwerter DALI na Ethernet, obudowa typu B (szeroka), montaż na szynę DIN. HD67839-B2 pozwala na podłączenie sieci DALI (light system exc ...) z siecią Ethernet (prostego komputera lub innego) w celu wymiany informacji między sieciami. Konwerter jest łatwy do skonfigurowania dzięki bezpłatnemu oprogramowaniu SW67839.Konfiguracja:Dzięki oprogramowaniu "DALI Console" na twoim komputerze możesz:Skonfigurować sieć DALISkonfigurować urządz..
1,325.20 zł
HD67840-B2
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67840-B2
Przemysłowy konwerter DALI na Ethernet/IP, obudowa typu B (szeroka), montaż na szynę DIN. HD67840-B2 umożliwia połączenie sieci DALI (np. Systemu oświetleniowego, itp.) z siecią EtherNetIP (Allen-Bradley PLC itd.) w celu wymiany informacji pomiędzy sieciami. Konwerter jest łatwy do skonfigurowania dzięki bezpłatnemu oprogramowaniu SW67839.Konfiguracja:Dzięki oprogramowaniu "DALI Console" na twoim komputerze możesz:Skonfigurować sieć DALISkonfigur..
2,123.22 zł
Wyświetlanie od 1 do 2 z 2 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.