Menu
Your Cart

konwertery DALI na SNMP

Przemysłowe konwertery DALI na SNMP

W tej części naszego sklepu znajdziesz konwertery z interfejsu DALI na SNMP. DALI to cyfrowy system sterowania oświetleniem najczęściej wykorzystywany do sterowania oprawami oświetleniowymi i dodatkowymi efektami scenicznymi. Konwertery pozwalają np. na integrację urządzeń DALI takich jak zaawansowane systemy oświetlenia z siecią SNMP (np. nadrzędne systemy nadzorcze).

Poznaj lepiej nasze konwertery DALI na SNMP

Każdy konwerter DALI na SNMP dostępny w naszej ofercie to łatwy montaż na szynie DIN, odporność na zakłócenia elektromagnetyczne i możliwość instalacji w skrzynkach zewnętrznych i środowisku o szerokim zakresie temperatur pracy od -40°C do 85°C. Nasze konwertery DALI na SNMP to urządzenia wszechstronnie przystosowane do pracy w zróżnicowanych warunkach przemysłowych. Zostały zaprojektowane by obsługiwać standardowe złącza typu DALI 2.0 oraz Ethernet. Dzięki darmowemu oprogramowaniu dołączonemu do każdego urządzenia konwertery są bardzo proste w konfiguracji.

Wybierz konwerter DALI na SNMP, który Cię interesuje i zapoznaj się ze szczegółowym opisem technicznym:

HD67849-B2
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67849-B2
Przemysłowy konwerter DALI na SNMP Manager, obudowa typu B (szeroka), montaż na szynę DIN. HD67849-B2 pozwala połączyć sieć DALI (np. System oświetleniowy, itp.) z niektórymi agentami SNMP w celu wymiany informacji między sieciami. Konwerter jest łatwy do skonfigurowania dzięki bezpłatnemu oprogramowaniu SW67849.Specyfikacja:Porty: 1x DALI; 1x EthernetProtokół DALI: DALIProtokół SNMP: SNMP ManagerPrędkość transmisji DALI: 1200 bpsPrędkość transmi..
1,325.20 zł
HD67850-B2
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67850-B2
Przemysłowy konwerter DALI na SNMP Agent, obudowa typu B (szeroka), montaż na szynę DIN. HD67850-B2 pozwala na połączenie sieci DALI (np. systemu oświetlenia, itp.) z SNMP Manager (np. Systemem nadzoru, itd) w celu wymiany informacji między sieciami. Konwerter jest łatwy do skonfigurowania dzięki bezpłatnemu oprogramowaniu SW67850.Specyfikacja:Porty: 1x DALI; 1x EthernetProtokół DALI: DALIProtokół SNMP: SNMP AgentPrędkość transmisji DALI: 1200 bp..
1,325.20 zł
Wyświetlanie od 1 do 2 z 2 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.