Menu
Your Cart

konwertery DALI na USB

Przemysłowe konwertery DALI na USB

W tej części naszego sklepu znajdziesz konwertery z interfejsu DALI na USB. DALI to cyfrowy system sterowania oświetleniem najczęściej wykorzystywany do sterowania oprawami oświetleniowymi i dodatkowymi efektami scenicznymi. Konwertery pozwalają np. na integrację zaawansowanych systemów efektów scenicznych DALI z urządzeniami posiadającymi USB (np. ze sterownikiem czy komputerem).

Poznaj lepiej nasze konwertery DALI na USB

Każdy konwerter DALI na USB dostępny w naszej ofercie to łatwy montaż na szynie DIN, odporność na zakłócenia elektromagnetyczne i możliwość instalacji w skrzynkach zewnętrznych i środowisku o szerokim zakresie temperatur pracy. Nasze konwertery DALI na USB to urządzenia wszechstronnie przystosowane do pracy w zróżnicowanych warunkach przemysłowych. Zostały zaprojektowane by obsługiwać standardowe złącza typu DALI oraz USB. Dzięki darmowemu oprogramowaniu dołączonemu do każdego urządzenia konwertery są bardzo proste w konfiguracji.

Wybierz konwerter DALI na USB, który Cię interesuje i zapoznaj się ze szczegółowym opisem technicznym:

DGW-521 CR DGW-521 CR
2-3 tygodnie
Producent: ICPDAS Model: DGW-521 CR
Przemysłowy konwerter RS-232 / RS-485 / USB na DALI. DGW-521 jest bramą komunikacyjną pomiędzy protokołami Modbus RTU / DCON i DALI (Digital Addressable Lighting Interface) i umożliwia komputerowi głównemu, PAC lub TouchPAD dostęp do urządzeń DALI, zapewniając trzy interfejsy umożliwiające konwersję z RS-232 / RS-485 / USB na DALI. Moduł zapewnia wbudowany zasilacz DALI, który można włączyć lub wyłączyć za pomocą przełącznika. DALI to międzynarod..
1,093.05 zł
Wyświetlanie od 1 do 1 z 1 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.