Menu
Your Cart

Konwertery DMX512 na DALI

Przemysłowe konwertery DMX512 na DALI

W tej części naszego sklepu znajdziesz konwertery z interfejsu DMX na DALI. DMX to protokół komunikacyjny wykorzystywany w automatyce przemysłowej między innymi do komunikacji z urządzeniami estradowymi takimi jak stroboskopy, reflektory i inne elementy systemu oświetleniowego, oraz efektami scenicznymi, np. wytwornice dymu. Konwertery pozwalają np. na integrację urządzeń DMX takich jak stroboskopy z siecią DALI (np. z systemem oświetleniowym).

Poznaj lepiej nasze konwertery DMX512 na DALI

Każdy konwerter DMX na DALI dostępny w naszej ofercie to łatwy montaż na szynie DIN, odporność na zakłócenia elektromagnetyczne i możliwość instalacji w skrzynkach zewnętrznych i środowisku o szerokim zakresie temperatur pracy od -40°C do 85°C. Nasze konwertery DMX na DALI to urządzenia wszechstronnie przystosowane do pracy w zróżnicowanych warunkach przemysłowych. Zostały zaprojektowane by obsługiwać standardowe złącza typu RS-485 oraz DALI. Dzięki darmowemu oprogramowaniu dołączonemu do każdego urządzenia konwertery są bardzo proste w konfiguracji.

Wybierz konwerter DMX na DALI, który Cię interesuje i zapoznaj się ze szczegółowym opisem technicznym:

HD67838-B2
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67838-B2
Przemysłowy konwerter DALI na DMX, obudowa typu B (szeroka), montaż na szynę DIN. HD67838-B2 jest konwerterem DALI / DMX, dzięki któremu można podłączyć sieć DALI (system oświetleniowy itp.) z siecią DMX (np. Konsolą, oświetleniem scenicznym itp.) W celu wymiany informacji między sieciami. Konwerter jest łatwy do skonfigurowania dzięki bezpłatnemu oprogramowaniu SW67838.Konfiguracja:Dzięki oprogramowaniu "DALI Console" na twoim komputerze możesz:..
1,059.19 zł
Wyświetlanie od 1 do 1 z 1 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.