Menu
Your Cart

konwertery DMX512 na Ethernet

Przemysłowe konwertery DMX512 na Ethernet

W tej części naszego sklepu znajdziesz konwertery z interfejsu DMX na Ethernet/IP. DMX to protokół komunikacyjny wykorzystywany w automatyce przemysłowej między innymi do komunikacji z urządzeniami estradowymi takimi jak stroboskopy, reflektory i inne elementy systemu oświetleniowego, oraz efektami scenicznymi, np. wytwornice dymu. Konwertery pozwalają np. na integrację urządzeń DMX takich jak systemy oświetleniowe z siecią Ethernet/IP (np. z komputerem, systemem nadzoru).

Poznaj lepiej nasze konwertery DMX512 na Ethernet

Każdy konwerter DMX na Ethernet dostępny w naszej ofercie to łatwy montaż na szynie DIN, odporność na zakłócenia elektromagnetyczne i możliwość instalacji w skrzynkach zewnętrznych i środowisku o szerokim zakresie temperatur pracy od -40°C do 85°C. Nasze konwertery DMX na Ethernet to urządzenia wszechstronnie przystosowane do pracy w zróżnicowanych warunkach przemysłowych. Zostały zaprojektowane by obsługiwać standardowe złącza typu RS-485 oraz Ethernet. Dzięki darmowemu oprogramowaniu dołączonemu do każdego urządzenia konwertery są bardzo proste w konfiguracji.

Wybierz konwerter DMX na Ethernet, który Cię interesuje i zapoznaj się ze szczegółowym opisem technicznym:

HD674-A025-E4V HD674-A025-E4V
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD674-A025-E4V
Przemysłowy izolowany konwerter DMX na Ethernet, metalowa obudowa odporna na wibracje i uderzenia z potrójną izolacją 4kV pomiędzy DMX/Ethernet, DMX/zasilaniem oraz Ethernet/zasilaniem. Dobrze nadaje się do instalacji w samochodach, pociągach, łodziach i innych sektorach przemysłowych o niestabilnym środowisku pracy.Produkt występuje w dwóch wersjach, wersja V z ochroną IP65 oraz wersja R z ochroną IP67. Produkt może być zainstalowany na dowolnej..
2,091.62 zł
HD67588-B2
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67588-B2
Przemysłowy konwerter DMX na EtherNet/IP, obudowa typu B (szeroka), montaż na szynę DIN. HD67588-B2 umożliwia podłączenie niektórych urządzeń DMX (na przykład Light System ...) z siecią EtherNetIP (na przykład PLC OMRON, PLC Allen-Bradley ...) w celu wymiany informacji między sieciami. Konwerter jest łatwy do skonfigurowania dzięki bezpłatnemu oprogramowaniu SW67588.Konfiguracja:Dzięki oprogramowaniu SW67588 na twoim komputerze możesz:Określić pa..
2,615.72 zł
HD674-A026-E4V
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD674-A026-E4V
Przemysłowy izolowany konwerter DMX na EtherNet/IP, metalowa obudowa odporna na wibracje i uderzenia z potrójną izolacją 4kV pomiędzy DMX/EthernetIP, DMX/zasilaniem oraz EthernetIP/zasilaniem. Dobrze nadaje się do instalacji w samochodach, pociągach, łodziach i innych sektorach przemysłowych o niestabilnym środowisku pracy.Produkt występuje w dwóch wersjach, wersja V z ochroną IP65 oraz wersja R z ochroną IP67. Produkt może być zainstalowany na d..
3,139.81 zł
Wyświetlanie od 1 do 3 z 3 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.