Menu
Your Cart

konwertery DMX512 na KNX

Przemysłowe konwertery DMX512 na KNX

W tej części naszego sklepu znajdziesz konwertery z interfejsu DMX na KNX. DMX to protokół komunikacyjny wykorzystywany w automatyce przemysłowej między innymi do komunikacji z urządzeniami estradowymi takimi jak stroboskopy, reflektory i inne elementy systemu oświetleniowego, oraz efektami scenicznymi, np. wytwornice dymu. Konwertery pozwalają np. na integrację systemów oświetlenia DMX z siecią KNX (np. z systemem KNX Smart Home, czujnikami lub systemem klimatyzacji).

Poznaj lepiej nasze konwertery DMX512 na KNX

Każdy konwerter DMX na KNX dostępny w naszej ofercie to łatwy montaż na szynie DIN, odporność na zakłócenia elektromagnetyczne i możliwość instalacji w skrzynkach zewnętrznych i środowisku o szerokim zakresie temperatur pracy od -40°C do 85°C. Nasze konwertery DMX na KNX to urządzenia wszechstronnie przystosowane do pracy w zróżnicowanych warunkach przemysłowych. Zostały zaprojektowane by obsługiwać standardowe złącza typu RS-485 oraz DALI. Dzięki darmowemu oprogramowaniu dołączonemu do każdego urządzenia konwertery są bardzo proste w konfiguracji.

Wybierz konwerter DMX na KNX, który Cię interesuje i zapoznaj się ze szczegółowym opisem technicznym:

HD67821-KNX-B2
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67821-KNX-B2
Przemysłowy konwerter DMX na KNX, obudowa typu B (szeroka), montaż na szynę DIN. HD67821-KNX-B2 pozwala na podłączenie niektórych urządzeń DMX (na przykład Light System ...) z siecią KNX (na przykład niektóre czujniki, ściemniacze, system KNX smart HOME ...) w celu wymiany informacji między sieciami. Konwerter jest łatwy do skonfigurowania dzięki bezpłatnemu oprogramowaniu SW67821.Konfiguracja:Dzięki oprogramowaniu SW67821 na twoim komputerze moż..
1,591.21 zł
Wyświetlanie od 1 do 1 z 1 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.