Menu
Your Cart

konwertery DMX512 na PROFINET

Przemysłowe konwertery DMX512 na PROFINET

W tej części naszego sklepu znajdziesz konwertery z interfejsu DMX na PROFINET. DMX to protokół komunikacyjny wykorzystywany w automatyce przemysłowej między innymi do komunikacji z urządzeniami estradowymi takimi jak stroboskopy, reflektory i inne elementy systemu oświetleniowego, oraz efektami scenicznymi, np. wytwornice dymu. Konwertery pozwalają np. na integrację zaawansowanych systemów oświetleniowych DMX z siecią PROFINET (np. ze sterownikiem PLC).

Poznaj lepiej nasze konwertery DMX512 na PROFINET

Każdy konwerter DMX na PROFINET dostępny w naszej ofercie to łatwy montaż na szynie DIN, odporność na zakłócenia elektromagnetyczne i możliwość instalacji w skrzynkach zewnętrznych i środowisku o szerokim zakresie temperatur pracy od -40°C do 85°C. Nasze konwertery DMX na PROFINET to urządzenia wszechstronnie przystosowane do pracy w zróżnicowanych warunkach przemysłowych. Zostały zaprojektowane by obsługiwać standardowe złącza typu RS-485 oraz Ethernet. Dzięki darmowemu oprogramowaniu dołączonemu do każdego urządzenia konwertery są bardzo proste w konfiguracji.

Wybierz konwerter DMX na PROFINET, który Cię interesuje i zapoznaj się ze szczegółowym opisem technicznym:

HD674-A028-E4V HD674-A028-E4V
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD674-A028-E4V
Przemysłowy konwerter DMX na PROFINET, metalowa obudowa odporna na wibracje i uderzenia z potrójną izolacją 4kV pomiędzy DMX/PROFINET, DMX/zasilaniem oraz PROFINET/zasilaniem. Dobrze nadaje się do instalacji w samochodach, pociągach, łodziach i innych sektorach przemysłowych o niestabilnym środowisku pracy. Produkt występuje w dwóch wersjach, wersja V z ochroną IP65 oraz wersja R z ochroną IP67. Produkt może być zainstalowany na dowolnej powierzc..
3,139.81 zł
Wyświetlanie od 1 do 1 z 1 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.