Menu
Your Cart

konwertery DeviceNet na BACnet IP

Przemysłowe konwertery DeviceNet na BACnet IP

W tej części naszego sklepu znajdziesz konwertery z interfejsu DeviceNet na BACnet IP. DeviceNet to standard komunikacyjny wykorzystywany m.in. przez sterowniki PLC Allen-Bradley do łączenia urządzeń przemysłowych (czujników, urządzeń wykonawczych). Konwertery pozwalają np. na integrację urządzeń DeviceNet takich jak czujniki z siecią BACnet IP (np. z komputerem, systemem nadzoru).

Poznaj lepiej nasze konwertery DeviceNet na BACnet IP

Każdy konwerter DeviceNet na BACnet IP dostępny w naszej ofercie to łatwy montaż na szynie DIN, odporność na zakłócenia elektromagnetyczne i możliwość instalacji w skrzynkach zewnętrznych i środowisku o szerokim zakresie temperatur pracy od -40°C do 85°C. Nasze konwertery DeviceNet na BACnet IP to urządzenia wszechstronnie przystosowane do pracy w zróżnicowanych warunkach przemysłowych. Zostały zaprojektowane by obsługiwać standardowe złącza typu CAN oraz Ethernet. Dzięki darmowemu oprogramowaniu dołączonemu do każdego urządzenia konwertery są bardzo proste w konfiguracji.

Wybierz konwerter DeviceNet na BACnet IP, który Cię interesuje i zapoznaj się ze szczegółowym opisem technicznym:

HD67680-IP-A1
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67680-IP-A1
Przemysłowy konwerter BACNet IP slave na DeviceNet Master, obudowa typu A (wąska), montaż na szynę DIN. HD67680 pozwala na połączenie BACnet Master (na przykład PC, system nadzoru, itp.) z niektórymi slaveami DeviceNet w celu wymiany informacji między sieciami. Konwerter jest łatwy do skonfigurowania dzięki bezpłatnemu oprogramowaniu SW67680.Konfiguracja:Dzięki oprogramowaniu SW67680 na twoim komputerze możesz:Określić parametry linii BACnetOkreś..
2,615.72 zł
HD67681-IP-A1
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67681-IP-A1
Przemysłowy konwerter BACNet IP slave na DeviceNet slave, obudowa typu A (wąska), montaż na szynę DIN. HD67681 pozwala na połączenie BACnet Master (na przykład PC, system nadzoru itd.) z siecią DeviceNet (na przykład Allen-Bradley PLC, itp.) w celu wymiany informacji między sieciami. Konwerter jest łatwy do skonfigurowania dzięki bezpłatnemu oprogramowaniu SW67681.Konfiguracja:Dzięki oprogramowaniu SW67681 na twoim komputerze możesz:Określić para..
2,615.72 zł
HD67721-IP-A1
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67721-IP-A1
Przemysłowy konwerter BACNet IP Master na DeviceNet Slave, obudowa typu A (wąska), montaż na szynę DIN. HD67721 to konwerter BACnet Master / DeviceNet Slave, który umożliwia połączenie slaveów BACnet z siecią DeviceNet. Konwerter jest łatwy w konfiguracji dzięki bezpłatnemu oprogramowaniu SW67721.Specyfikacja:Porty: 2x Ethernet; 1x CANProtokół DeviceNet: DeviceNet SlaveProtokół BACnetl: BACNet IP MasterPrędkość transmisji DeviceNet: do 1 MbpsPręd..
2,615.72 zł
Wyświetlanie od 1 do 3 z 3 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.