Menu
Your Cart

konwertery DeviceNet na DALI

Przemysłowe konwertery DeviceNet na DALI

W tej części naszego sklepu znajdziesz konwertery z interfejsu DeviceNet na DALI. DeviceNet to standard komunikacyjny wykorzystywany m.in. przez sterowniki PLC Allen-Bradley do łączenia urządzeń przemysłowych (czujników, urządzeń wykonawczych). Konwertery pozwalają np. na integrację systemów czujników DeviceNet z urządzeniami DALI (np. z systemem oświetleniowym).

Poznaj lepiej nasze konwertery DeviceNet na DALI

Każdy konwerter DeviceNet na DALI dostępny w naszej ofercie to łatwy montaż na szynie DIN, odporność na zakłócenia elektromagnetyczne i możliwość instalacji w skrzynkach zewnętrznych i środowisku o szerokim zakresie temperatur pracy od -40°C do 85°C. Nasze konwertery DeviceNet na DALI to urządzenia wszechstronnie przystosowane do pracy w zróżnicowanych warunkach przemysłowych. Zostały zaprojektowane by obsługiwać standardowe złącza typu CAN oraz DALI. Dzięki darmowemu oprogramowaniu dołączonemu do każdego urządzenia konwertery są bardzo proste w konfiguracji.

Wybierz konwerter DeviceNet na DALI, który Cię interesuje i zapoznaj się ze szczegółowym opisem technicznym:

HD67836-B2
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67836-B2
Przemysłowy konwerter DALI na DeviceNet Master, obudowa typu B (szeroka), montaż na szynę DIN. HD67836-B2 jest konwerterem DALI / DeviceNet Master, dzięki czemu można połączyć sieć DALI (system oświetleniowy itp.) z niektórymi urządzeniami DeviceNet Slaves w celu wymiany informacji pomiędzy sieciami. Konwerter jest łatwy do skonfigurowania dzięki bezpłatnemu oprogramowaniu SW67836.Specyfikacja:Porty: 1x DALI; 1x CANProtokół DALI: DALIProtokół CAN..
2,141.31 zł
HD67837-B2
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67837-B2
Przemysłowy konwerter DALI na DeviceNet Slave, obudowa typu B (szeroka), montaż na szynę DIN. HD67837-B2 jest konwerterem DALI / DeviceNet Slave, dzięki któremu można podłączyć sieć DALI (system oświetleniowy itp.) Za pomocą urządzenia DeviceNet Master (takiego jak Allen-Bradley PLC ...) w celu wymiany informacji między sieciami. Konwerter jest łatwy do skonfigurowania dzięki bezpłatnemu oprogramowaniu SW67837.Konfiguracja:Dzięki oprogramowaniu "..
2,141.31 zł
Wyświetlanie od 1 do 2 z 2 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.