Menu
Your Cart

Konwertery DeviceNet na MQTT

Jak działają przemysłowe konwertery DeviceNet na MQTT?

DeviceNet to standard komunikacyjny wykorzystywany m.in. przez sterowniki PLC Allen-Bradley do łączenia urządzeń przemysłowych (czujników, urządzeń wykonawczych). MQTT jest protokołem łączności maszyna-maszyna, który pełni rolę brokera wiadomości i działa w oparciu o wzorzec publikacja/subskrypcja. Przemysłowe konwertery DeviceNet na MQTT umożliwia publikowanie danych odczytanych z urządzeń DeviceNet Slaves w serwerze MQTT. Komunikacja MQTT może być szyfrowana za pomocą protokołów TLS/SSL, zapewniając bezpieczną komunikację.

Przemysłowe konwertery DeviceNet na MQTT

Każdy konwerter DeviceNet na MQTT dostępny w naszej ofercie to łatwy montaż na szynie DIN, odporność na zakłócenia elektromagnetyczne i możliwość instalacji w skrzynkach zewnętrznych i środowisku o szerokim zakresie temperatur pracy od -40°C do 85°C. Nasze konwertery DeviceNet na MQTT to urządzenia wszechstronnie przystosowane do pracy w zróżnicowanych warunkach przemysłowych. Zostały zaprojektowane by obsługiwać standardowe złącza typu CAN oraz DeviceNet. Dzięki darmowemu oprogramowaniu dołączonemu do każdego urządzenia konwertery są bardzo proste w konfiguracji.

Wybierz konwerter DeviceNet na MQTT, który Cię interesuje i zapoznaj się ze szczegółowym opisem technicznym:

HD67942-B2
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67942-B2
Przemysłowy konwerter DeviceNet Master na MQTT, obudowa typu B (szeroka), montaż na szynie DIN. HD67942-B2 umożliwia publikowanie danych odczytanych z urządzeń DeviceNet Slaves w serwerze MQTT. Bramki te umożliwiają szybki i łatwy dostęp do świata IoT i są kompatybilne z serwerami IoT obsługującymi ..
2,613.24 zł
HD67943-B2
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67943-B2
Przemysłowy konwerter DeviceNet Slave na MQTT, obudowa typu B (szeroka), montaż na szynie DIN. HD67943-B2 pozwala na publikowanie i pobieranie danych do / z serwera MQTT za pomocą DeviceNet Master (np. Rockwell PLC itp.). Bramki te umożliwiają szybki i łatwy dostęp do świata IoT i są kompatybilne z ..
2,613.24 zł
Wyświetlanie od 1 do 2 z 2 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.