Menu
Your Cart

konwertery DeviceNet na PROFINET

Przemysłowe konwertery DeviceNet na PROFINET

W tej części naszego sklepu znajdziesz konwertery z interfejsu DeviceNet na PROFINET. DeviceNet to standard komunikacyjny wykorzystywany m.in. przez sterowniki PLC Allen-Bradley do łączenia urządzeń przemysłowych (czujników, urządzeń wykonawczych). Konwertery pozwalają np. na integrację urządzeń DeviceNet takich jak systemy sterujące z siecią PROFINET (np. ze sterownikiem Siemens PLC).

Poznaj lepiej nasze konwertery DeviceNet na PROFINET

Każdy konwerter DeviceNet na PROFINET dostępny w naszej ofercie to łatwy montaż na szynie DIN, odporność na zakłócenia elektromagnetyczne i możliwość instalacji w skrzynkach zewnętrznych i środowisku o szerokim zakresie temperatur pracy od -40°C do 85°C. Nasze konwertery DeviceNet na PROFINET to urządzenia wszechstronnie przystosowane do pracy w zróżnicowanych warunkach przemysłowych. Zostały zaprojektowane by obsługiwać standardowe złącza typu CAN oraz PROFINET. Dzięki darmowemu oprogramowaniu dołączonemu do każdego urządzenia konwertery są bardzo proste w konfiguracji.

Wybierz konwerter DeviceNet na PROFINET, który Cię interesuje i zapoznaj się ze szczegółowym opisem technicznym:

HD67608-A1
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67608-A1
Przemysłowy konwerter PROFINET na DeviceNet master, obudowa typu A (wąska), montaż na szynę DIN. HD67608 umożliwia podłączenie sieci PROFINET (np. SIEMENS PLC ...) do niektórych urządzeń DeviceNet Slaves w celu wymiany informacji między sieciami. Konwerter jest łatwy do skonfigurowania dzięki bezpłatnemu oprogramowaniu SW67608.Konfiguracja:Dzięki oprogramowaniu SW67608 na twoim komputerze możesz:Określić parametry linii PROFINETOkreślić parametry..
2,615.72 zł
HD67609-A1
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67609-A1
Przemysłowy konwerter PROFINET na DeviceNet slave, obudowa typu A (wąska), montaż na szynę DIN. HD67609 umożliwia podłączenie sieci PROFINET (np. SIEMENS PLC) za pomocą urządzenia DeviceNet Master (na przykład sterownika Allen-Bradley PLC ...) w celu wymiany informacji między sieciami. Konwerter jest łatwy do skonfigurowania dzięki bezpłatnemu oprogramowaniu SW67609.Konfiguracja:Dzięki oprogramowaniu SW67609 na twoim komputerze możesz:Określić pa..
2,615.72 zł
Wyświetlanie od 1 do 2 z 2 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.