Menu
Your Cart

Konwertery EnOcean na BACnet IP

Przemysłowy konwerter EnOcean na BACnet IP

W tej kategorii znajdziesz przemysłowe konwertery rekomendowanych marek z interfejsem EnOcean i BACnet IP. BACnet jest standaryzowanym protokołem sieciowym dla automatyki budynkowej. Dzięki obsłudze BACnet IP możliwa staje się integracja urządzeń i systemów przeznaczonych do automatyki budynkowej. Przy zastosowaniu tego konwerterów można bezproblemowo połączyć sieć EnOcean z BACnet IP w celu wymiany informacji pomiędzy BACnet Master (np. system nadzorczy, PLC, itp.) a siecią EnOcean. Sama technologia EnOcean służy głównie do zastosowań pozyskiwania energii słonecznej, dlatego tak często znajduję rozwiązanie w inteligentnych domach i szerzej rozumianej automatyce budynkowej oraz przemyśle czy transporcie. Technologia EnOcean opiera się na efektywnym energetycznie wykorzystaniu przyłożonego niewielkiego ruchu mechanicznego i innych potencjałów z otoczenia, takich jak oświetlenie wewnętrzne i różnice temperatur, przy wykorzystaniu zasad pozyskiwania energii. W celu przekształcenia takich wahań energii w użyteczną energię elektryczną stosuje się konwertery energii elektromagnetycznej, słonecznej i termoelektrycznej.

Najlepsze konwertery EnOcean na BACnet IP

Kategoria ta zawiera wyłącznie konwertery EnOcean na BACnet IP w wersji przemysłowej oznacza to, że posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty i cechy pozwalające na pracę w ciężkich jak i zmiennych warunkach. Mogą być montowane na przestrzeni, gdzie temperatura powietrza występuje w zakresie od -40°C do +85°C. Znajdziesz tu marki europejskich firm o najwyższej jakości, z krótkim czasem dostawy. W przypadku pytań i wątpliwości nasi doradcy techniczni zawsze służą pomocą. Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 58 380-36-44.

HD67C56-IP-B2
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67C56-IP-B2
Przemysłowy konwerter EnOcean na BACnet IP slave, obudowa typu B, montaż na szynę DIN. HD67C56 jest konwerterem EnOcean na BACnet Slave Converter, dzięki czemu można połączyć sieć EnOcean z BACnet Master w celu wymiany informacji pomiędzy BACnet Master (np. system nadzorczy, PLC, itp.) a siecią EnOcean.-IP-B2 obsługuje połączenie po stronie BACnet przez Ethernet.Specyfikacja:Porty: 1xEthernetProtokół BACnet: BACnet IP slaveProtokół Ethernet: EnO..
1,873.04 zł
Wyświetlanie od 1 do 1 z 1 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.