Promocja-10% kod rabatowy

Zarejestruj konto firmowe w sklepie consteel-electronics.com i odbierz 3% rabatu na dowolne zamówienie!

Zapytania ofertowe B2B oraz zamówienia email prosimy kierować na adres: sklep@consteel-electronics.com

Kontakt telefoniczny z działem handlowym pod numerem: +48 58 380 36 44

na BACnet IP

Przemysłowy konwerter EnOcean na BACnet IP

W tej kategorii znajdziesz przemysłowe konwertery rekomendowanych marek z interfejsem EnOcean i BACnet IP. BACnet jest standaryzowanym protokołem sieciowym dla automatyki budynkowej. Dzięki obsłudze BACnet IP możliwa staje się integracja urządzeń i systemów przeznaczonych do automatyki budynkowej. Przy zastosowaniu tego konwerterów można bezproblemowo połączyć sieć EnOcean z BACnet IP w celu wymiany informacji pomiędzy BACnet Master (np. system nadzorczy, PLC, itp.) a siecią EnOcean. Sama technologia EnOcean służy głównie do zastosowań pozyskiwania energii słonecznej, dlatego tak często znajduję rozwiązanie w inteligentnych domach i szerzej rozumianej automatyce budynkowej oraz przemyśle czy transporcie. Technologia EnOcean opiera się na efektywnym energetycznie wykorzystaniu przyłożonego niewielkiego ruchu mechanicznego i innych potencjałów z otoczenia, takich jak oświetlenie wewnętrzne i różnice temperatur, przy wykorzystaniu zasad pozyskiwania energii. W celu przekształcenia takich wahań energii w użyteczną energię elektryczną stosuje się konwertery energii elektromagnetycznej, słonecznej i termoelektrycznej.

Najlepsze konwertery EnOcean na BACnet IP

Kategoria ta zawiera wyłącznie konwertery EnOcean na BACnet IP w wersji przemysłowej oznacza to, że posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty i cechy pozwalające na pracę w ciężkich jak i zmiennych warunkach. Mogą być montowane na przestrzeni, gdzie temperatura powietrza występuje w zakresie od -40°C do +85°C. Znajdziesz tu marki europejskich firm o najwyższej jakości, z krótkim czasem dostawy. W przypadku pytań i wątpliwości nasi doradcy techniczni zawsze służą pomocą. Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +48 58 380-36-44.


Produkty porównywane (0)


HD67C56-IP-B2

HD67C56-IP-B2

Przemysłowy konwerter EnOcean na BACnet IP slave, obudowa typu B, montaż na szynę DIN. HD67C56 jest konwe..


Cena: 1.856,49 zł Dostawa: 3-4 dni


Przeglądasz 1 do 1 z 1 (1 stron)

Potrzebujesz pomocy w wyborze?

Mamy 8 lat doświadczenia w kompletowaniu systemów przemysłowych. Skontaktuj się z nami, a dobierzemy urządzenia idealnie dopasowane do Twoich założeń projektowych!

Zadzwoń pod numer +48 58 380-36-44 lub wyślij wiadomość na sklep@consteel-electronics.com