Menu
Your Cart

Konwertery EnOcean na KNX

Jak działają przemysłowe konwertery EnOcean na KNX?

Kategoria ta obejmuje konwertery, które komunikują się w standardzie EnOcean. Protokół komunikacyjny KNX wykorzystywany jest w automatyce przemysłowej (głównie automatyka budynkowa) między innymi do komunikacji z systemami klimatyzacji, ogrzewania, oświetlenia, bezpieczeństwa itp. Po stronie KNX można podłączyć wszystkie typowe urządzenia KNX takie jak czujniki temperatury, rolety, wyłączniki światła, siłowniki, alarmy itp. Przemysłowe konwertery EnOcean na KNX pozwalają na odczyt/zapis danych z jednego lub więcej urządzeń EnOcean (jak włączniki światła, siłowniki itp.) przy użyciu notatki KNX. Konwertery są bardzo łatwe do skonfigurowania i pozwalają na interfejs systemu EnOcean ze światem KNX.

Przemysłowe konwertery EnOcean na KNX

Każdy konwerter EnOcean na KNX dostępny w naszej ofercie to łatwy montaż na szynie DIN, odporność na zakłócenia elektromagnetyczne i możliwość instalacji w skrzynkach zewnętrznych i środowisku o szeroki zakres temperatur pracy od -40°C do 85°C. Nasze konwertery EnOcean na KNX są urządzeniami kompleksowo przystosowanymi do pracy w różnych warunkach przemysłowych. Dzięki darmowemu oprogramowaniu dołączonemu do każdego urządzenia, konwertery są bardzo łatwe w konfiguracji.

Wybierz konwerter EnOcean na KNX, który Cię interesuje i zapoznaj się ze szczegółowym opisem technicznym:

HD67C67-KNX-B2
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67C67-KNX-B2
Przemysłowy konwerter EnOcean na KNX, obudowa typu B, montaż na szynie DIN. HD67C67 jest konwerterem EnOcean na KNX i pozwala na odczyt/zapis danych z jednego lub więcej urządzeń EnOcean (jak włączniki światła, siłowniki itp.) przy użyciu notatki KNX. Konwertery te są bardzo łatwe do skonfigurowania i pozwalają na interfejs systemu EnOcean ze światem KNX. Po stronie KNX można podłączyć wszystkie typowe urządzenia KNX takie jak czujniki temperatur..
1,591.21 zł
Wyświetlanie od 1 do 1 z 1 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.