Menu
Your Cart

konwertery EtherCat na światłowód

Przemysłowe konwertery EtherCat na światłowód

W tej części naszego sklepu znajdziesz konwertery z interfejsu EtherCat na światłowód. EtherCat to protokoły komunikacyjne wykorzystywane w automatyce przemysłowej między innymi do wymiany danych między serwerami, sterownikami, serwonapędami, panelami HMI, czy silnikami. Konwertery pozwalają na wydłużenie odległości komunikacji dla urządzeń EtherCat poprzez światłowód wielomodowy, jednomodowy lub jednowłóknowy.

Poznaj lepiej nasze konwertery EtherCat na światłowód

Każdy konwerter EtherCat na światłowód dostępny w naszej ofercie to łatwy montaż na szynie DIN, odporność na zakłócenia elektromagnetyczne i możliwość instalacji w skrzynkach zewnętrznych i środowisku o szerokim zakresie temperatur pracy. Nasze konwertery EtherCat na światłowód to urządzenia wszechstronnie przystosowane do pracy w zróżnicowanych warunkach przemysłowych. Zostały zaprojektowane by obsługiwać standardowe złącza typu Ethernet oraz światłowodowe złącza SC, ST i FC. Dzięki darmowemu oprogramowaniu dołączonemu do każdego urządzenia konwertery są bardzo proste w konfiguracji.

Wybierz konwerter EtherCat na światłowód, który Cię interesuje i zapoznaj się ze szczegółowym opisem technicznym:

ECAT-2511-A CR
2-3 tygodnie
Producent: ICPDAS Model: ECAT-2511-A CR
Jednomodowy przemysłowy konwerter standardu EtherCAT na światłowód, złącze SC. ECAT-2511-A i ECAT-2511-B to przemysłowe konwertery EtherCAT na jednomodowy światłowodowód. Zaprojektowano je nie tylko w celu konwersji sygnałów EtherCAT na sygnały optyczne na kablu światłowodowym, w celu przekształcenia sygnału EtherCAT w celu skompensowania zniekształceń, ale w celu odizolowania błędu magistrali spowodowanego zwarciem przewodu lub zakłóceniem. Dzię..
1,697.61 zł
ECAT-2511-B CR ECAT-2511-B CR
2-3 tygodnie
Producent: ICPDAS Model: ECAT-2511-B CR
Jednomodowy przemysłowy konwerter standardu EtherCAT na światłowód, złącze SC. ECAT-2511-A i ECAT-2511-B to konwertery EtherCAT na jednomodowy światłowodowód. Zaprojektowano je nie tylko w celu konwersji sygnałów EtherCAT na sygnały optyczne na kablu światłowodowym, w celu przekształcenia sygnału EtherCAT w celu skompensowania zniekształceń, ale w celu odizolowania błędu magistrali spowodowanego zwarciem przewodu lub zakłóceniem. Dzięki zaletom ś..
1,697.61 zł
Wyświetlanie od 1 do 2 z 2 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.