Menu
Your Cart

konwertery Ethernet/IP na DALI

Przemysłowe konwertery Ethernet/IP na DALI

W tej części naszego sklepu znajdziesz konwertery z interfejsu Ethernet/IP na DALI. Ethernet oraz Ethernet IP to protokoły komunikacyjne wykorzystywane w automatyce przemysłowej między innymi do wymiany danych między serwerami, robotami, panelami HMI, czytnikami czy sterownikami PLC. Konwertery pozwalają np. na integrację urządzeń Ethernet/IP takich jak sterowniki PLC z siecią DALI (np. z systemem oświetleniowym).

Poznaj lepiej nasze konwertery Ethernet/IP na DALI

Każdy konwerter Ethernet/IP na DALI dostępny w naszej ofercie to łatwy montaż na szynie DIN, odporność na zakłócenia elektromagnetyczne i możliwość instalacji w skrzynkach zewnętrznych i środowisku o szerokim zakresie temperatur pracy od -40°C do 85°C. Nasze konwertery Ethernet/IP na DALI to urządzenia wszechstronnie przystosowane do pracy w zróżnicowanych warunkach przemysłowych. Zostały zaprojektowane by obsługiwać standardowe złącza typu Ethernet oraz DALI. Dzięki darmowemu oprogramowaniu dołączonemu do każdego urządzenia konwertery są bardzo proste w konfiguracji.

Wybierz konwerter Ethernet/IP na DALI, który Cię interesuje i zapoznaj się ze szczegółowym opisem technicznym:

HD67839-B2 HD67839-B2
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67839-B2
Przemysłowy konwerter DALI na Ethernet, obudowa typu B (szeroka), montaż na szynę DIN. HD67839-B2 pozwala na podłączenie sieci DALI (light system exc ...) z siecią Ethernet (prostego komputera lub innego) w celu wymiany informacji między sieciami. Konwerter jest łatwy do skonfigurowania dzięki bezpł..
1,304.24 zł
HD67840-B2
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67840-B2
Przemysłowy konwerter DALI na Ethernet/IP, obudowa typu B (szeroka), montaż na szynę DIN. HD67840-B2 umożliwia połączenie sieci DALI (np. Systemu oświetleniowego, itp.) z siecią EtherNetIP (Allen-Bradley PLC itd.) w celu wymiany informacji pomiędzy sieciami. Konwerter jest łatwy do skonfigurowania d..
2,089.64 zł
Wyświetlanie od 1 do 2 z 2 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.