Menu
Your Cart

konwertery Ethernet/IP na DMX

Przemysłowe konwertery Ethernet na DMX

W tej części naszego sklepu znajdziesz konwertery z interfejsu Ethernet na DMX. Ethernet oraz Ethernet IP to protokoły komunikacyjne wykorzystywane w automatyce przemysłowej między innymi do wymiany danych między serwerami, robotami, panelami HMI, czytnikami czy sterownikami PLC. Konwertery pozwalają np. na integrację systemów kontroli Ethernet z siecią DMX (np. ze stroboskopami, systemem oświetleniowym oraz efektami scenicznymi).

Poznaj lepiej nasze konwertery Ethernet na DMX

Każdy konwerter Ethernet na DMX dostępny w naszej ofercie to łatwy montaż na szynie DIN, odporność na zakłócenia elektromagnetyczne i możliwość instalacji w skrzynkach zewnętrznych i środowisku o szerokim zakresie temperatur pracy od -40°C do 85°C. Nasze konwertery Ethernet na DMX to urządzenia wszechstronnie przystosowane do pracy w zróżnicowanych warunkach przemysłowych. Zostały zaprojektowane by obsługiwać standardowe złącza typu Ethernet oraz RS-485. Dzięki darmowemu oprogramowaniu dołączonemu do każdego urządzenia konwertery są bardzo proste w konfiguracji.

Wybierz konwerter Ethernet na DMX, który Cię interesuje i zapoznaj się ze szczegółowym opisem technicznym:

HD67039-B2
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67039-B2
Przemysłowy konwerter Ethernet na DMX (RS485), obudowa typu B (szeroka), montaż na szynę DIN. HD67039 to konwerter DMX / Ethernet, który umożliwia podłączenie niektórych urządzeń DMX (na przykład System oświetlenia) do sieci Ethernet (na przykład PC, System nadzoru) w celu wymiany informacji między sieciami. Konwerter jest łatwy do skonfigurowania dzięki darmowemu oprogramowaniu SW67039.Konfiguracja:Dzięki oprogramowaniu SW67039 na twoim komputer..
1,604.76 zł
HD674-A025-E4V HD674-A025-E4V
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD674-A025-E4V
Przemysłowy izolowany konwerter DMX na Ethernet, metalowa obudowa odporna na wibracje i uderzenia z potrójną izolacją 4kV pomiędzy DMX/Ethernet, DMX/zasilaniem oraz Ethernet/zasilaniem. Dobrze nadaje się do instalacji w samochodach, pociągach, łodziach i innych sektorach przemysłowych o niestabilnym środowisku pracy.Produkt występuje w dwóch wersjach, wersja V z ochroną IP65 oraz wersja R z ochroną IP67. Produkt może być zainstalowany na dowolnej..
2,141.31 zł
Wyświetlanie od 1 do 2 z 2 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.