Menu
Your Cart

konwertery Ethernet/IP na SNMP

Przemysłowe konwertery Ethernet/IP na SNMP

W tej części naszego sklepu znajdziesz konwertery z interfejsu Ethernet/IP na SNMP. Ethernet oraz Ethernet IP to protokoły komunikacyjne wykorzystywane w automatyce przemysłowej między innymi do wymiany danych między serwerami, robotami, panelami HMI, czytnikami czy sterownikami PLC. Konwertery pozwalają np. na integrację urządzeń Ethernet/IP takich jak czujniki z siecią SNMP (np. z komputerem lub systemem nadzoru).

Poznaj lepiej nasze konwertery Ethernet/IP na SNMP

Każdy konwerter Ethernet/IP na SNMP dostępny w naszej ofercie to łatwy montaż na szynie DIN, odporność na zakłócenia elektromagnetyczne i możliwość instalacji w skrzynkach zewnętrznych i środowisku o szerokim zakresie temperatur pracy od -40°C do 85°C. Nasze konwertery Ethernet/IP na SNMP to urządzenia wszechstronnie przystosowane do pracy w zróżnicowanych warunkach przemysłowych. Zostały zaprojektowane by obsługiwać standardowe złącza typu Ethernet. Dzięki darmowemu oprogramowaniu dołączonemu do każdego urządzenia konwertery są bardzo proste w konfiguracji.

Wybierz konwerter Ethernet/IP na SNMP, który Cię interesuje i zapoznaj się ze szczegółowym opisem technicznym:

HD67159-A1
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67159-A1
Przemysłowy konwerter Ethernet IP na SNMP agent, obudowa typu: A (wąska), montaż na szynę DIN. HD67159 umożliwia podłączenie sieci SNMP Manager (na przykład PC, systemu nadzoru itd.) Za pomocą sieci EtherNetIP (na przykład Allen-Bradley PLC itp.). Konwerter jest łatwy do skonfigurowania dzięki bezpłatnemu oprogramowaniu SW67159.Specyfikacja:Porty: 2x EthernetZłącze EtherNet/IP: RJ45Złącze SNMP: RJ45Prędkość transmisji EtherNet/IP: 10/100 MHz Auto..
2,091.62 zł
HD67174-A1
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67174-A1
Przemysłowy konwerter Ethernet IP na SNMP manager, obudowa typu A (wąska), montaż na szynę DIN. HD67174 umożliwia podłączenie niektórych urządzeń SNMP Agent (na przykład Falowniki, UPS, itp.) za pomocą sieci EtherNetIP (na przykład Alln-Bradley PLC itp.). Konwerter jest łatwy do skonfigurowania dzięki bezpłatnemu oprogramowaniu SW67174.Konfiguracja:Dzięki oprogramowaniu SW67174 na twoim komputerze możesz:Zdefiniować parametry linii SNMPZdefiniowa..
2,091.62 zł
HD67158-A1
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67158-A1
Przemysłowy konwerter EtherNet/IP na SNMP agent - converter, obudowa typu A (wąska), montaż na szynę DIN. HD67158 jest konwerterem głównym SNMP Agent na EtherNet/IP i umożliwia połączenie sieci SNMP Manager (np. komputer PC, system nadzorczy...) z niektórymi urządzeniami podrzędnymi EtherNet/IP (np. enkoder, We/Wy... itd.). Specyfikacja:Porty: 2x EthernetProtokół Ethernet (1): EtherNet/IP MasterProtokół Ethernet (2): SNMP AgentZłącze EtherNet/IP:..
2,615.72 zł
Wyświetlanie od 1 do 3 z 3 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.