komunikacja przemysłowa
CONSTEEL_Electronics

Zarejestruj konto firmowe na consteel-electronics.com i odbierz 3% rabatu na dowolne zamówienie!

Szukasz urządzenia o innej specyfikacji lub niższej cenie? Prześlij zapytanie ofertowe i negocjuj cenę pod projekt!

Zapytania ofertowe B2B i zamówienia e-mail prosimy kierować na adres: sklep@consteel-electronics.com

na światłowód

Przemysłowe konwertery Ethernet na światłowód

W tej części naszego sklepu znajdziesz konwertery z interfejsu Ethernet na światłowód. Ethernet oraz Ethernet IP to protokoły komunikacyjne wykorzystywane w automatyce przemysłowej między innymi do wymiany danych między serwerami, robotami, panelami HMI, czytnikami czy sterownikami PLC. Konwertery pozwalają na wydłużenie odległości komunikacji dla urządzeń Ethernetowych poprzez światłowód wielomodowy, jednomodowy lub jednowłóknowy.

Poznaj lepiej nasze konwertery Ethernet na światłowód

Każdy konwerter Ethernet na światłowód dostępny w naszej ofercie to łatwy montaż na szynie DIN, odporność na zakłócenia elektromagnetyczne i możliwość instalacji w skrzynkach zewnętrznych i środowisku o szerokim zakresie temperatur pracy od -40°C do 85°C. Nasze konwertery Ethernet na światłowód to urządzenia wszechstronnie przystosowane do pracy w zróżnicowanych warunkach przemysłowych. Zostały zaprojektowane by obsługiwać standardowe złącza typu Ethernet oraz światłowodowe złącza SC, ST i FC. Dzięki darmowemu oprogramowaniu dołączonemu do każdego urządzenia konwertery są bardzo proste w konfiguracji.

Wybierz konwerter Ethernet na światłowód, który Cię interesuje i zapoznaj się ze szczegółowym opisem technicznym:


Produkty porównywane (0)


Model1100-M

Model1100-M

Przemysłowy media konwerter, Ethernet 10/100M na światłowód wielomodowy, transmisja do 2 km, temperatura ..

W magazynie Darmowa dostawa


Cena: 140,31 zł 122,39 zł Dostawa: 1-2 dni

Model1100-S

Model1100-S

Przemysłowy media konwerter, Ethernet 10/100M na światłowód jednomodowy, transmisja do 20 km, temperatura..

W magazynie Darmowa dostawa


Cena: 144,74 zł 125,86 zł Dostawa: 1-2 dni

FTC

FTC

Media konwerter Gigabit Ethernet PoE na światłowodowy port SFP w obudowie wodoszczelnej. FTC jest prostym..


Cena: 138,88 zł Dostawa: 5-10 dni

Model1100-SS

Model1100-SS

Przemysłowy media konwerter, Ethernet 10/100M na światłowód jednomodowy, jednowłóknowy, transmisja do 20 ..


Cena: 157,76 zł 140,62 zł Dostawa: 5-10 dni

Model1200-M

Model1200-M

Przemysłowy media konwerter Ethernet z 2 portami 10/100BaseT(X) Ethernet na port światłowodowy wielomodow..


Cena: 167,78 zł 146,69 zł Dostawa: 5-10 dni

Model3010

Model3010

Przemysłowy media konwerter z 1 portem Ethernet 10/100BaseT(X) i 1 gniazdem SFP. Wysoko wydajny konwerter..

Darmowa dostawa


Cena: 167,09 zł 157,98 zł Dostawa: 5-10 dni

Model1200-S

Model1200-S

Przemysłowy media konwerter Ethernet z 2 portami 10/100BaseT(X) Ethernet na port światłowodowy jednomodow..

W magazynie Darmowa dostawa


Cena: 183,76 zł 161,40 zł Dostawa: 1-2 dni

Model1200-SS

Model1200-SS

Przemysłowy media konwerter Ethernet z 2 portami 10/100BaseT(X) Ethernet na port światłowodowy jednomodow..


Cena: 188,10 zł 164,75 zł Dostawa: 5-10 dni

Model1100M-M

Model1100M-M

Zarządzalny media konwerter z 1 portem 10/100BaseT(X) Ethernet i 1 wielomodowym portem światłowodowym 100..


Cena: 173,60 zł Dostawa: 5-10 dni

Model1100M-S

Model1100M-S

Zarządzalny media konwerter z 1 portem 10/100BaseT(X) Ethernet i 1 jednomodowym portem światłowodowym 100..

W magazynie


Cena: 182,28 zł Dostawa: 1-2 dni

Model3012-M

Model3012-M

Przemysłowy media konwerter Ethernet na światłowód wielomodowy z 1 portem Gigabit Ethernet i 1 portem świ..

Darmowa dostawa


Cena: 289,52 zł 255,76 zł Dostawa: 5-10 dni

Model3011

Model3011

Przemysłowy media konwerter Ethernet na światłowód z 1 portem Gigabit Ethernet i 1 slotem Gigabit SFP. Mo..

Darmowa dostawa


Cena: 292,95 zł 259,27 zł Dostawa: 5-10 dni

Model3012-S

Model3012-S

Przemysłowy media konwerter Ethernet na światłowód jednomodowy z 1 portem Gigabit Ethernet i 1 portem świ..

W magazynie Darmowa dostawa


Cena: 296,55 zł 261,01 zł Dostawa: 1-2 dni

Model3012-SS

Model3012-SS

Przemysłowy media konwerter Ethernet na światłowód jednomodowy, jednowłóknowy z 1 portem Gigabit Ethernet..


Cena: 299,46 zł 266,17 zł Dostawa: 5-10 dni

NS-200PS CR

NS-200PS CR

Przemysłowy PoE Splitter. NS-200PS pełni rolę PD i dzieli sygnał danych i sygnał mocy, które są transmito..


Cena: 347,20 zł Dostawa: 2-3 tygodnie

IMC101B-F(M)

IMC101B-F(M)

Wzmocniony przemysłowy media konwerter 10/100M na 100Base-FX, światłowód wielomodowy, transmisja do 2 km...

Darmowa dostawa


Cena: 439,12 zł 364,56 zł Dostawa: 5-10 dni

IMC101B-F(S)

IMC101B-F(S)

Wzmocniony przemysłowy media konwerter 10/100M na 100Base-FX, światłowód jednomodowy. Media konwerter jes..

W magazynie Darmowa dostawa


Cena: 467,42 zł 397,28 zł Dostawa: 1-2 dni

IMC102B-F(M)

IMC102B-F(M)

Wzmocniony przemysłowy media konwerter, 2 porty Ethernet 10/100 Mb/s, światłowód wielomodowy, transmisja ..


Cena: 525,14 zł 412,30 zł Dostawa: 5-10 dni

IMC102B-F(S)

IMC102B-F(S)

Wzmocniony przemysłowy media konwerter, 2 porty Ethernet 10/100 Mb/s, światłowód jednomodowy, transmisja ..


Cena: 536,99 zł 442,68 zł Dostawa: 5-10 dni

IMC101B-F(SS)

IMC101B-F(SS)

Wzmocniony przemysłowy media konwerter 10/100M na 100Base-FX, światłowód jednomodowy, jednowłóknowy. Medi..


Cena: 523,92 zł 473,15 zł Dostawa: 5-10 dni

NS-200FC CR

NS-200FC CR

Przemysłowy konwerter Ethernet na światłowód wielomodowy, złącze SC. Seria NS-200F to konwerter Ethernet ..


Cena: 477,40 zł Dostawa: 2-3 tygodnie

NS-200FT CR

NS-200FT CR

Przemysłowy konwerter Ethernet na światłowód wielomodowy, złącze ST. Seria NS-200F to konwerter Ethernet ..


Cena: 477,40 zł Dostawa: 2-3 tygodnie

IMC101GT-1GS

IMC101GT-1GS

Wzmocniony przemysłowy media konwerter, Gigabit Ethernet na światłowód, port SFP. Konwerter posiada obudo..

Darmowa dostawa


Cena: 486,08 zł Dostawa: 5-10 dni

IMC102B-F(SS)

IMC102B-F(SS)

Wzmocniony przemysłowy media konwerter, 2 porty Ethernet 10/100 Mb/s, światłowód jednomodowy, jednowłókno..


Cena: 595,67 zł 519,02 zł Dostawa: 5-10 dni

NS-200AFC-T CR

NS-200AFC-T CR

Przemysłowy konwerter Ethernet na światłowód wielomodowy, złącze SC. Seria NS-200AF to konwerter Ethernet..


Cena: 551,18 zł Dostawa: 2-3 tygodnie

NS-200AFT-T CR

NS-200AFT-T CR

Przemysłowy konwerter Ethernet na światłowód wielomodowy, złącze ST.. Seria NS-200AF to konwerter Etherne..


Cena: 551,18 zł Dostawa: 2-3 tygodnie

NS-200FCS CR

NS-200FCS CR

Przemysłowy konwerter Ethernet na światłowód jednomodowy, 15 km, złącze SC. Seria NS-200F to konwerter Et..


Cena: 551,18 zł Dostawa: 2-3 tygodnie

IMC101GT-1GF(M)

IMC101GT-1GF(M)

Wzmocniony przemysłowy media konwerter, Gigabit Ethernet 10/100/1000M na światłowód wielomodowy, transmis..

Darmowa dostawa


Cena: 572,88 zł Dostawa: 5-10 dni

NS-200AFCS-T CR

NS-200AFCS-T CR

Przemysłowy konwerter Ethernet na światłowód jednomodowy, złącze SC. Seria NS-200AF to konwerter Ethern..


Cena: 603,26 zł Dostawa: 2-3 tygodnie

IMC102GT-1GF(M)

IMC102GT-1GF(M)

Wzmocniony przemysłowy media konwerter z 2 portami Gigabit Ethernet 10/100/1000M na światłowód wielomodow..

Darmowa dostawa


Cena: 620,62 zł Dostawa: 5-10 dni

IMC101GT-1GF(S)

IMC101GT-1GF(S)

Wzmocniony przemysłowy media konwerter, Gigabit Ethernet 10/100/1000M na światłowód jednomodowy, transmis..

Darmowa dostawa


Cena: 629,30 zł Dostawa: 5-10 dni

IMC102GT-1GF(S)

IMC102GT-1GF(S)

Wzmocniony przemysłowy media konwerter z 2 portami Gigabit Ethernet 10/100/1000M na światłowód jednomodow..

Darmowa dostawa


Cena: 677,04 zł Dostawa: 5-10 dni

IMC102GT-1GS

IMC102GT-1GS

Wzmocniony przemysłowy media konwerter, 2 porty Gigabit Ethernet 10/100/1000M na światłowód, port SFP. IM..

Darmowa dostawa


Cena: 797,91 zł 679,99 zł Dostawa: 5-10 dni

NS-200WDM-A CR

NS-200WDM-A CR

Przemysłowy konwerter Ethernet na światłowód jednopasmowy, TX 1310 nm, RX 1550 nm, złącze SC. Seria konwe..


Cena: 742,14 zł Dostawa: 2-3 tygodnie

NS-200WDM-B CR

NS-200WDM-B CR

Przemysłowy konwerter Ethernet na światłowód jednopasmowy, TX 1550 nm, RX 1310 nm, złącze SC. Seria konwe..


Cena: 742,14 zł Dostawa: 2-3 tygodnie

IMC102GT-1GF(SS)

IMC102GT-1GF(SS)

Wzmocniony przemysłowy media konwerter z 2 portami Gigabit Ethernet 10/100/1000M na światłowód jednomodow..

Darmowa dostawa


Cena: 911,40 zł 773,52 zł Dostawa: 5-10 dni

IMC101GT-1GF(SS)

IMC101GT-1GF(SS)

Wzmocniony przemysłowy media konwerter, Gigabit Ethernet 10/100/1000M na światłowód jednomodowy, jednowłó..

Darmowa dostawa


Cena: 908,80 zł 790,05 zł Dostawa: 5-10 dni

NSM-200G-SFP CR

NSM-200G-SFP CR

Przemysłowy konwerter Ethernet na światłowód, z gniazdem SFP. Bogate w funkcje media konwertery ICP DAS 1..


Cena: 824,60 zł Dostawa: 2-3 tygodnie

EIMK-100TF

EIMK-100TF

Przemysłowy media konwerter z 2 portami Ethernet i 1 portem światłowodowym. Seria EIMK Skorpion Media Con..


Cena: 898,38 zł Dostawa: 5-10 dni

NSM-200SX CR

NSM-200SX CR

Konwerter przemysłowy 1000Base-T na 1000Base-SX, wielomodowy 850 nm, 0,55 km, złącze SC. Bogate w funkcje..


Cena: 959,14 zł Dostawa: 2-3 tygodnie


Przeglądasz 1 do 40 z 46 (2 stron)