Menu
Your Cart

Konwertery HART na PROFINET

Przemysłowe konwertery HART na PROFINET

W tej części naszego sklepu znajdziesz konwertery ze standardu HART na PROFINET. Standard HART jest wykorzystywany w automatyce przemysłowej w systemach i przyrządach pomiarowych takich jak detektory gazu czy czujniki temperatury. Standard komunikacyjny PROFINET to standard komunikacyjny wykorzystujący przemysłowy Ethernet (Ethernet/IP). Wykorzystywany jest w automatyce przemysłowej między innymi do komunikacji z modułami PROFINET I/O w czasie rzeczywistym. Konwertery pozwalają na monitorowanie urządzeń HART (np. czujników, itp.) za pomocą sieci PROFINET (np. sterownik PLC firmy SIEMENS, system nadzorczy, itp.).

Poznaj lepiej nasze konwertery HART na PROFINET

Każdy konwerter HART na PROFINET dostępny w naszej ofercie to łatwy montaż na szynie DIN, odporność na zakłócenia elektromagnetyczne i możliwość instalacji w skrzynkach zewnętrznych i środowisku o szerokim zakresie temperatur pracy. Nasze konwertery HART na PROFINET to urządzenia wszechstronnie przystosowane do pracy w zróżnicowanych warunkach przemysłowych. Zostały zaprojektowane by obsługiwać standardowe złącza typu HART oraz PROFINET. Dzięki darmowemu oprogramowaniu dołączonemu do każdego urządzenia konwertery są bardzo proste w konfiguracji.

Wybierz konwerter HART na PROFINET, który Cię interesuje i zapoznaj się ze szczegółowym opisem technicznym:

HD67912-A1
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67912-A1
Przemysłowy konwerter PROFINET slave na HART master, obudowa typu A (wąska), montaż na szynę DIN. HD67912-A1 są przetwornicami PROFINET na HART. Umożliwiają one monitorowanie urządzeń HART (np. czujników, itp.) za pomocą sieci PROFINET (np. sterownik PLC firmy SIEMENS, system nadzorczy, itp.). Po stronie HART HD6712-A1 może zarządzać do 15 urządzeń HART (+1 drugorzędny master). Specyfikacja:Porty: 1xEthernet; 1xHARTProtokół Ethernet: PROFINET sla..
2,091.62 zł
Wyświetlanie od 1 do 1 z 1 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.