Menu
Your Cart

konwertery HART na USB

Przemysłowe konwertery HART na USB

W tej części naszego sklepu znajdziesz konwertery ze standardu HART na USB. Standard HART jest wykorzystywany w automatyce przemysłowej w systemach i przyrządach pomiarowych takich jak detektory gazu czy czujniki temperatury. Konwertery pozwalają na integrację urządzeń HART takich jak detektor gazu z urządzeniami posiadającymi port USB (np. przy odczycie czujników przez sterownik czy komputer PC).

Poznaj lepiej nasze konwertery HART na USB

Każdy konwerter HART na USB dostępny w naszej ofercie to łatwy montaż na szynie DIN, odporność na zakłócenia elektromagnetyczne i możliwość instalacji w skrzynkach zewnętrznych i środowisku o szerokim zakresie temperatur pracy. Nasze konwertery HART na USB to urządzenia wszechstronnie przystosowane do pracy w zróżnicowanych warunkach przemysłowych. Zostały zaprojektowane by obsługiwać standardowe złącza typu HART oraz USB. Dzięki darmowemu oprogramowaniu dołączonemu do każdego urządzenia konwertery są bardzo proste w konfiguracji.

Wybierz konwerter HART na USB, który Cię interesuje i zapoznaj się ze szczegółowym opisem technicznym:

I-7567 CR I-7567 CR
2-3 tygodnie
Producent: ICPDAS Model: I-7567 CR
Przemysłowy konwerter USB na HART. I-7567 to konwerter USB na HART zaprojektowany specjalnie jako urządzenie master protokołu HART. Umożliwia użytkownikom dostęp do urządzenia HART slave za pośrednictwem wirtualnego portu COM komputera. Po podłączeniu I-7567 do komputera PC automatycznie załaduje odpowiedni sterownik urządzenia (hot plug & play). Dzięki temu użytkownicy mogą łatwiej i szybciej gromadzić i przetwarzać dane w sieci HART, stosuj..
2,097.41 zł
Wyświetlanie od 1 do 1 z 1 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.