Menu
Your Cart

Konwertery IO-Link na SNMP

Przemysłowe konwertery IO-Link na SNMP

W tej części naszego sklepu znajdziesz konwertery z interfejsu IO-Link na SNMP. IO-Link jest potężnym standardem (IEC 61131-9), umożliwiającym wprowadzanie inteligentnych rozwiązań do automatyki przemysłowej. Konwertery IO-Link na SNMP pozwalają na integrację urządzeń IO-Link takich jak czujniki, radary czy silniki z urządzeniami komunikującymi się w protokole SNMP (np. komputer działający jako agent SNMP).

Poznaj lepiej nasze konwertery IO-Link na SNMP

Każdy konwerter IO-Link na SNMP dostępny w naszej ofercie to łatwy montaż na szynie DIN, odporność na zakłócenia elektromagnetyczne i możliwość instalacji w skrzynkach zewnętrznych i środowisku o szerokim zakresie temperatur pracy od -40°C do 85°C. Nasze konwertery IO-Link na SNMP to urządzenia wszechstronnie przystosowane do pracy w zróżnicowanych warunkach przemysłowych. Zostały zaprojektowane by obsługiwać złącza typu Ethernet oraz IO-Link. Dzięki darmowemu oprogramowaniu dołączonemu do każdego urządzenia konwertery są bardzo proste w konfiguracji.

Wybierz konwerter IO-Link na SNMP, który Cię interesuje i zapoznaj się ze szczegółowym opisem technicznym:

HD67878-A1-2A
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67878-A1-2A
Przemysłowy konwerter IO-Link do SNMP agent, obudowa typu A, montaż na szynie DIN. Złącza śrubowe, porty: A 2xIO-Link HD67878-A1 jest konwerterem IO-Link Master na SNMP agent, więc można podłączyć niektóre IO-Link slaves (jak czujniki / siłowniki) z SNMP manager (jak system nadzorczy, PC...) w celu wymiany informacji między sieciami. Konwertery są dostępne w różnych konfiguracjach i obsługują komunikację IO-Link typu A i B. Specyfikacja:Porty: 1x..
1,591.21 zł
HD67878-A1-2B
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67878-A1-2B
Przemysłowy konwerter IO-Link do SNMP agent, obudowa typu A, montaż na szynie DIN. Złącza śrubowe, porty: B 2xIO-Link HD67878-A1 jest konwerterem IO-Link Master na SNMP agent, więc można podłączyć niektóre IO-Link slaves (jak czujniki / siłowniki) z SNMP manager (jak system nadzorczy, PC...) w celu wymiany informacji między sieciami. Konwertery są dostępne w różnych konfiguracjach i obsługują komunikację IO-Link typu A i B. Specyfikacja:Porty: 1x..
1,591.21 zł
HD67878-A1-2A-2B
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67878-A1-2A-2B
Przemysłowy konwerter IO-Link do SNMP agent, obudowa typu A, montaż na szynie DIN. Złącza śrubowe, porty: A 2xIO-Link, porty: B 2xIO-Link HD67878-A1 jest konwerterem IO-Link Master na SNMP agent, więc można podłączyć niektóre IO-Link slaves (jak czujniki / siłowniki) z SNMP manager (jak system nadzorczy, PC...) w celu wymiany informacji między sieciami. Konwertery są dostępne w różnych konfiguracjach i obsługują komunikację IO-Link typu A i B. ..
1,857.22 zł
HD67878-A1-4A
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67878-A1-4A
Przemysłowy konwerter IO-Link do SNMP agent, obudowa typu A, montaż na szynie DIN. Złącza śrubowe, porty: A 4xIO-Link HD67878-A1 jest konwerterem IO-Link Master na SNMP agent, więc można podłączyć niektóre IO-Link slaves (jak czujniki / siłowniki) z SNMP manager (jak system nadzorczy, PC...) w celu wymiany informacji między sieciami. Konwertery są dostępne w różnych konfiguracjach i obsługują komunikację IO-Link typu A i B. Specyfikacja:Porty..
1,857.22 zł
Wyświetlanie od 1 do 4 z 4 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.