Menu
Your Cart

Konwertery KNX na CAN

Przemysłowe konwertery KNX na CAN

W tej części naszego sklepu znajdziesz konwertery z interfejsu KNX na CAN lub CANopen. KNX to protokół komunikacyjny wykorzystywany w automatyce przemysłowej (głównie automatyka budynkowa) między innymi do komunikacji z systemami klimatyzacji, ogrzewania, oświetlenia, bezpieczeństwa itp. Konwertery pozwalają na integrację urządzeń KNX na CAN lub CANopen (np. przy sterowaniu silnikami, czujnikami, sterownikami i układami rejestrującymi.).

Poznaj lepiej nasze konwertery KNX na CAN

Każdy konwerter KNX na CAN dostępny w naszej ofercie to łatwy montaż na szynie DIN, odporność na zakłócenia elektromagnetyczne i możliwość instalacji w skrzynkach zewnętrznych i środowisku o szerokim zakresie temperatur pracy od -40°C do 85°C. Nasze konwertery KNX na CAN to urządzenia wszechstronnie przystosowane do pracy w zróżnicowanych warunkach przemysłowych. Zostały zaprojektowane by obsługiwać złącza typu KNX oraz CAN. Dzięki darmowemu oprogramowaniu dołączonemu do każdego urządzenia konwertery są bardzo proste w konfiguracji.

Wybierz konwerter KNX na CAN, który Cię interesuje i zapoznaj się ze szczegółowym opisem technicznym:

HD67803-KNX-B2
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67803-KNX-B2
Przemysłowy konwerter CAN na KNX, obudowa typu B (szeroka), montaż na szynę DIN. HD67803 jest konwerterem CAN / KNX i umożliwia połączenie niektórych urządzeń CAN z siecią KNX (na przykład przełączniki świetlne, siłowniki itp.). Konwerter jest łatwy w konfiguracji dzięki bezpłatnemu oprogramowaniu SW67803.Konfiguracja:Dzięki oprogramowaniu SW67803 na twoim komputerze możesz:Określić parametry linii CANOkreślić parametry linii KNXZdefiniować komun..
2,141.31 zł
HD67804-KNX-B2
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67804-KNX-B2
Przemysłowy konwerter CAN na KNX, obudowa typu B (szeroka), montaż na szynę DIN. HD67804 jest konwerterem CANopen / KNX i umożliwia połączenie niektórych urządzeń CANopen z siecią KNX (na przykład przełączniki światła, siłowniki itp.). Konwerter jest łatwy do skonfigurowania dzięki bezpłatnemu oprogramowaniu SW67804.Konfiguracja:Dzięki oprogramowaniu SW67804 na twoim komputerze możesz:Określić parametry linii CANOkreślić parametry linii KNXZdefin..
2,677.86 zł
Wyświetlanie od 1 do 2 z 2 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.