Menu
Your Cart

Konwertery KNX na DALI

Przemysłowe konwertery KNX na DALI

W tej części naszego sklepu znajdziesz konwertery z interfejsu KNX na DALI. KNX to protokół komunikacyjny wykorzystywany w automatyce przemysłowej (głównie automatyka budynkowa) między innymi do komunikacji z systemami klimatyzacji, ogrzewania, oświetlenia, bezpieczeństwa itp. Konwertery pozwalają na integrację urządzeń KNX na DALI (np. z systemem oświetleniowym).

Poznaj lepiej nasze konwertery KNX na DALI

Każdy konwerter KNX na DALI dostępny w naszej ofercie to łatwy montaż na szynie DIN, odporność na zakłócenia elektromagnetyczne i możliwość instalacji w skrzynkach zewnętrznych i środowisku o szerokim zakresie temperatur pracy od -40°C do 85°C. Nasze konwertery KNX na DALI to urządzenia wszechstronnie przystosowane do pracy w zróżnicowanych warunkach przemysłowych. Zostały zaprojektowane by obsługiwać złącza typu Ethernet oraz DALI. Dzięki darmowemu oprogramowaniu dołączonemu do każdego urządzenia konwertery są bardzo proste w konfiguracji.

Wybierz konwerter KNX na DALI, który Cię interesuje i zapoznaj się ze szczegółowym opisem technicznym:

HD67822-KNX-B2
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67822-KNX-B2
Przemysłowy konwerter DALI na KNX TP, obudowa typu B (szeroka), montaż na szynę DIN. Konwerter HD67822-KNX-B2 pozwala na zintegrowanie systemów sterowania oświetleniem DALI z urządzeniami sieci KNX takimi jak włączniki światła aby wymienić informacje pomiędzy sieciami. Konwerter jest bardzo łatwy w konfiguracji, pozwala na podłączenie wszystkich popularnych urządzeń KNX takich jak czujniki temperatury, włączniki światła, siłowniki, czujniki i inn..
1,068.22 zł
IBOX-KNX-DALI
5-7 dni
Producent: Intesis Model: IBOX-KNX-DALI
Przemysłowy konwerter DALI na KNX. Konwerter IntesisBox IBKNXDAL0640000 została specjalnie zaprojektowana, aby umożliwić dwukierunkową kontrolę i monitorowanie wszystkich parametrów i funkcjonalności stateczników DALI z instalacji KNX.Specyfikacja:Porty:Port A:1x KNX TP-1 Wtykowy blok zacisków śrubowych pomarańczowy (2 bieguny); Izolacja 2500VDC z innych portów; Zużycie energii KNX: 5mA; Napięcie znamionowe: 29VDC1x Wtykowy zacisk śrubowy zielony..
2,312.03 zł
INKNXDAL0640200
5-7 dni
Producent: Intesis Model: INKNXDAL0640200
Przemysłowa bramka DALI do KNX TP do integracji sterowników DALI/DALI-2 z dowolnym systemem KNX. Celem tej integracji przez bramkę INKNXDAL0640200 DALI do KNX TP jest udostępnienie adresu DALI oraz jego danych i zasobów z systemu KNX, tak jakby był on częścią tego samego systemu KNX.Ta dwukierunkowa bramka INKNXDAL0640200 zapewnia prostą i szybką integrację dzięki zastosowaniu unikalnych funkcji. Poprzez obsługę standardowych typów punktów danyc..
2,707.12 zł
Wyświetlanie od 1 do 3 z 3 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.