Menu
Your Cart

przemysłowe KNX na DMX

Przemysłowe konwertery KNX na DMX

W tej części naszego sklepu znajdziesz konwertery z interfejsu KNX na DMX. KNX to protokół komunikacyjny wykorzystywany w automatyce przemysłowej (głównie automatyka budynkowa) między innymi do komunikacji z systemami klimatyzacji, ogrzewania, oświetlenia, bezpieczeństwa itp. Konwertery pozwalają na integrację urządzeń KNX na DMX (np. z urządzeniami estradowymi tj. stroboskopy lub wytwornice dymu).

Poznaj lepiej nasze konwertery KNX na DMX

Każdy konwerter KNX na DMX dostępny w naszej ofercie to łatwy montaż na szynie DIN, odporność na zakłócenia elektromagnetyczne i możliwość instalacji w skrzynkach zewnętrznych i środowisku o szerokim zakresie temperatur pracy od -40°C do 85°C. Nasze konwertery KNX na DMX to urządzenia wszechstronnie przystosowane do pracy w zróżnicowanych warunkach przemysłowych. Zostały zaprojektowane by obsługiwać złącza typu KNX oraz RS-485. Dzięki darmowemu oprogramowaniu dołączonemu do każdego urządzenia konwertery są bardzo proste w konfiguracji.

Wybierz konwerter KNX na DMX, który Cię interesuje i zapoznaj się ze szczegółowym opisem technicznym:

HD67821-KNX-B2
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67821-KNX-B2
Przemysłowy konwerter DMX na KNX, obudowa typu B (szeroka), montaż na szynę DIN. HD67821-KNX-B2 pozwala na podłączenie niektórych urządzeń DMX (na przykład Light System ...) z siecią KNX (na przykład niektóre czujniki, ściemniacze, system KNX smart HOME ...) w celu wymiany informacji między sieciami. Konwerter jest łatwy do skonfigurowania dzięki bezpłatnemu oprogramowaniu SW67821.Konfiguracja:Dzięki oprogramowaniu SW67821 na twoim komputerze moż..
1,604.76 zł
Wyświetlanie od 1 do 1 z 1 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.