Menu
Your Cart

Konwertery KNX na DeviceNet

Przemysłowe konwertery KNX na DeviceNet

W tej części naszego sklepu znajdziesz konwertery z interfejsu KNX na DeviceNet. KNX to protokół komunikacyjny wykorzystywany w automatyce przemysłowej (głównie automatyka budynkowa) między innymi do komunikacji z systemami klimatyzacji, ogrzewania, oświetlenia, bezpieczeństwa itp. Konwertery pozwalają na integrację urządzeń KNX na DeviceNet (np. ze sterownikiem Allen-Bradley PLC).

Poznaj lepiej nasze konwertery KNX na DeviceNet

Każdy konwerter KNX na DeviceNet dostępny w naszej ofercie to łatwy montaż na szynie DIN, odporność na zakłócenia elektromagnetyczne i możliwość instalacji w skrzynkach zewnętrznych i środowisku o szerokim zakresie temperatur pracy od -40°C do 85°C. Nasze konwertery KNX na DeviceNet to urządzenia wszechstronnie przystosowane do pracy w zróżnicowanych warunkach przemysłowych. Zostały zaprojektowane by obsługiwać złącza typu KNX oraz CAN. Dzięki darmowemu oprogramowaniu dołączonemu do każdego urządzenia konwertery są bardzo proste w konfiguracji.

Wybierz konwerter KNX na DeviceNet, który Cię interesuje i zapoznaj się ze szczegółowym opisem technicznym:

HD67808-KNX-B2
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67808-KNX-B2
Przemysłowy konwerter DeviceNet master na KNX TP, obudowa typu B (szeroka), montaż na szynę DIN. Konwerter HD67808-KNX-B2 pozwala na komunikację pomiędzy urządzeniami DeviceNet slave i siecią KNX (np. włączniki światła, siłowniki).Specyfikacja:Porty: 1x KNX; 1x CANProtokół KNX: KNX TPProtokół DeviceNet: DeviceNet MasterPrędkość transmisji KNX: 9600 bit/sPrędkość transmisji DeviceNet: do 500 KbpsZłącze KNX: złącze KNX BusZłącze DeviceNet: 3-pinowe..
2,677.86 zł
HD67809-KNX-B2
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67809-KNX-B2
Przemysłowy konwerter DeviceNet slave na KNX TP, obudowa typu B (szeroka), montaż na szynę DIN. Konwerter HD67809-KNX-B2 pozwala na komunikację pomiędzy urządzeniami DeviceNet master (np. sterowniki PLC Allen-Bradley) i siecią KNX (np. włączniki światła, siłowniki).Specyfikacja:Porty: 1x KNX; 1x CANProtokół KNX: KNX TPProtokół DeviceNet: DeviceNet slavePrędkość transmisji KNX: 9600 bit/sPrędkość transmisji DeviceNet: do 500 KbpsZłącze KNX: złącze..
2,677.86 zł
Wyświetlanie od 1 do 2 z 2 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.