Menu
Your Cart

Konwertery KNX na Ethernet

Przemysłowe konwertery KNX na Ethernet

W tej części naszego sklepu znajdziesz konwertery z interfejsu KNX na Ethernet lub EthernetIP. KNX to protokół komunikacyjny wykorzystywany w automatyce przemysłowej (głównie automatyka budynkowa) między innymi do komunikacji z systemami klimatyzacji, ogrzewania, oświetlenia, bezpieczeństwa itp. Konwertery pozwalają na integrację urządzeń KNX na Ethernet lub EthernetIP (np. z komputerem, sterownikiem PLC lub systemem nadzoru).

Poznaj lepiej nasze konwertery KNX na Ethernet

Każdy konwerter KNX na Ethernet dostępny w naszej ofercie to łatwy montaż na szynie DIN, odporność na zakłócenia elektromagnetyczne i możliwość instalacji w skrzynkach zewnętrznych i środowisku o szerokim zakresie temperatur pracy od -40°C do 85°C. Nasze konwertery KNX na Ethernet to urządzenia wszechstronnie przystosowane do pracy w zróżnicowanych warunkach przemysłowych. Zostały zaprojektowane by obsługiwać złącza typu Ethernet oraz KNX. Dzięki darmowemu oprogramowaniu dołączonemu do każdego urządzenia konwertery są bardzo proste w konfiguracji.

Wybierz konwerter KNX na Ethernet, który Cię interesuje i zapoznaj się ze szczegółowym opisem technicznym:

HD67825-KNX-E-B2 HD67825-KNX-E-B2
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67825-KNX-E-B2
Przemysłowy konwerter Ethernet na KNX TP, obudowa typu B (szeroka), montaż na szynę DIN. Konwerter pozwala na zarządzanie urządzeniami KNX poprzez port Ethernet komputera, wspiera tunelowanie protokołu, adresowanie, parametryzację, wizualizację i diagnozę urządzeń KNX przez oprogramowanie ETS. HD67825 pozwala na zarządzanie siecią KNX poprzez połączenie bezpośrednie, LAN, lub zdalnie.Konfiguracja:Dzięki oprogramowaniu SW67825 na twoim komputerze ..
799.94 zł
HD67806-KNX-B2
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67806-KNX-B2
Przemysłowy konwerter EtherNet/IP master na KNX, obudowa typu B, montaż na szynę DIN.HD67806 jest konwerterem Master EtherNetIP do KNX i umożliwia podłączenie niektórych urządzeń Slave EtherNetIP (np. enkoder, I/O...) z siecią KNX (np. przełączniki światła, napędy...) w celu wymiany informacji pomiędzy sieciami. Specyfikacja:Porty: 2xEthernetProtokół KNX: KNX TPProtokół Ethernet: Ethernet/IP masterPrędkość transmisji KNX: 9600 bit/sZłącze KNX: Zł..
2,677.86 zł
HD67807-KNX-B2
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67807-KNX-B2
Przemysłowy konwerter Ethernet IP slave na KNX, obudowa typu B (szeroka), montaż na szynę DIN. HD67807 to konwerter Ethenet IP na KNX, pozwala na podłączenie urządzeń Ethetnet IP jak sterownik PLC Allen-Bradley lub robot ABB z siecią KNX w celu wymiany informacji. Konwerter jest łatwy w konfiguracji poprzez dołączone darmowe oprogramowanie SW67807.Konfiguracja:Dzięki oprogramowaniu SW67807 na twoim komputerze możesz:Określić parametry linii Ether..
2,677.86 zł
Wyświetlanie od 1 do 3 z 3 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.