Menu
Your Cart

Konwertery KNX na MQTT

Jak działają przemysłowe konwertery KNX na MQTT?

KNX​ to protokół komunikacyjny wykorzystywany w automatyce przemysłowej (głównie automatyka budynkowa) między innymi do komunikacji z systemami klimatyzacji, ogrzewania, oświetlenia, bezpieczeństwa itp. MQTT jest protokołem łączności maszyna-maszyna, który pełni rolę brokera wiadomości i działa w oparciu o wzorzec publikacja/subskrypcja. Przemysłowe konwertery KNX na MQTT umożliwia publikowanie i pobieranie danych z / do sieci KNX do / z serwera MQTT. Komunikacja MQTT może być szyfrowana za pomocą protokołów TLS/SSL, zapewniając bezpieczną komunikację.

Przemysłowe konwertery KNX na MQTT

Każdy konwerter KNX na MQTT dostępny w naszej ofercie to łatwy montaż na szynie DIN, odporność na zakłócenia elektromagnetyczne i możliwość instalacji w skrzynkach zewnętrznych i środowisku o szerokim zakresie temperatur pracy od -40°C do 85°C. Nasze konwertery KNX na MQTT to urządzenia wszechstronnie przystosowane do pracy w zróżnicowanych warunkach przemysłowych. Zostały zaprojektowane by obsługiwać standardowe złącza typu KNX, Ethernet oraz RS-485. Dzięki darmowemu oprogramowaniu dołączonemu do każdego urządzenia konwertery są bardzo proste w konfiguracji.

Wybierz konwerter KNX na MQTT, który Cię interesuje i zapoznaj się ze szczegółowym opisem technicznym:

HD67947-B2
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67947-B2
Przemysłowy konwerter KNX na MQTT, obudowa typu B (szeroka), montaż na szynie DIN. HD67947-B2 umożliwia publikowanie i pobieranie danych z / do sieci KNX do / z serwera MQTT. Bramki te umożliwiają szybki i łatwy dostęp do świata IoT i są kompatybilne z serwerami IoT obsługującymi MQTT. Komunikacja MQTT może być szyfrowana za pomocą protokołów TLS / SSL, zapewniając bezpieczną komunikację. Konwerter jest łatwy do skonfigurowania dzięki bezpłatnemu..
1,591.21 zł
Wyświetlanie od 1 do 1 z 1 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.