Menu
Your Cart

Konwertery KNX na PROFINET

Przemysłowe konwertery KNX na PROFINET

W tej części naszego sklepu znajdziesz konwertery z interfejsu KNX na PROFINET. KNX to protokół komunikacyjny wykorzystywany w automatyce przemysłowej (głównie automatyka budynkowa) między innymi do komunikacji z systemami klimatyzacji, ogrzewania, oświetlenia, bezpieczeństwa itp. Konwertery pozwalają na integrację urządzeń KNX na PROFINET (np. ze sterownikami Siemens PLC).

Poznaj lepiej nasze konwertery KNX na PROFINET

Każdy konwerter KNX na PROFINET dostępny w naszej ofercie to łatwy montaż na szynie DIN, odporność na zakłócenia elektromagnetyczne i możliwość instalacji w skrzynkach zewnętrznych i środowisku o szerokim zakresie temperatur pracy od -40°C do 85°C. Nasze konwertery KNX na PROFINET to urządzenia wszechstronnie przystosowane do pracy w zróżnicowanych warunkach przemysłowych. Zostały zaprojektowane by obsługiwać złącza typu Ethernet oraz KNX. Dzięki darmowemu oprogramowaniu dołączonemu do każdego urządzenia konwertery są bardzo proste w konfiguracji.

Wybierz konwerter KNX na PROFINET, który Cię interesuje i zapoznaj się ze szczegółowym opisem technicznym:

HD67818-KNX-B2
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67818-KNX-B2
Przemysłowy konwerter PROFINET slave na KNX TP, obudowa typu B (szeroka), montaż na szynę DIN. HD67818 pozwala na podłączenie urządzeń PROFINET takich jak sterownik PLC Siemensa do sieci KNX, np. systemy oświetlenia.Konfiguracja:Dzięki oprogramowaniu SW67818 na twoim komputerze możesz:Określić param..
2,640.69 zł
HD67B79-KNX-B2
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67B79-KNX-B2
Przemysłowy konwerter PROFINET Master do KNX TP, obudowa typu B (szeroka), montaż na szynie DIN. HD67B79 jest konwerterem PROFINET Master na KNX i umożliwia połączenie sieci PROFINET z siecią KNX (np. włączniki światła, siłowniki...) w celu wymiany informacji między sieciami.Konwertery te są bardzo ..
3,169.79 zł
Wyświetlanie od 1 do 2 z 2 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.