Menu
Your Cart

Konwertery KNX na SNMP

Przemysłowe konwertery KNX na SNMP

W tej części naszego sklepu znajdziesz konwertery z interfejsu KNX na SNMP. KNX to protokół komunikacyjny wykorzystywany w automatyce przemysłowej (głównie automatyka budynkowa) między innymi do komunikacji z systemami klimatyzacji, ogrzewania, oświetlenia, bezpieczeństwa itp. Konwertery pozwalają na integrację urządzeń KNX na SNMP (np. z systemem nadzoru, UPSami).

Poznaj lepiej nasze konwertery KNX na SNMP

Każdy konwerter KNX na SNMP dostępny w naszej ofercie to łatwy montaż na szynie DIN, odporność na zakłócenia elektromagnetyczne i możliwość instalacji w skrzynkach zewnętrznych i środowisku o szerokim zakresie temperatur pracy od -40°C do 85°C. Nasze konwertery KNX na SNMP to urządzenia wszechstronnie przystosowane do pracy w zróżnicowanych warunkach przemysłowych. Zostały zaprojektowane by obsługiwać złącza typu Ethernet oraz KNX. Dzięki darmowemu oprogramowaniu dołączonemu do każdego urządzenia konwertery są bardzo proste w konfiguracji.

Wybierz konwerter KNX na SNMP, który Cię interesuje i zapoznaj się ze szczegółowym opisem technicznym:

HD67D41-B2-915MHz
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67D41-B2-915MHz
Przemysłowy konwerter LoRaWAN na SNMP Agent, obudowa typu B (szeroka), montaż na szynę DIN, protokół antenowy LoRaWAN 915MHz.Model HD67D41-B2-915MHz to przemysłowy konwerter wyposażony w funkcję montażu na szynie DIN. Zakres temperatury pracy wynoszący od -40°C do +85°C, pozwala zastosować urządzenie nawet przy realizacji projektów w ciężkich warunkach przemysłowych. Model ten wymaga zakresu zasilania 15-21VAC; 18-35 V prądu stałego.Specyfikacja:..
1,873.04 zł
HD67820-KNX-B2
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67820-KNX-B2
Przemysłowy konwerter SNMP na KNX, obudowa typu B (szeroka), montaż na szynie DIN. Przełącznik Ethernet Wewnątrz do podłączenia wejścia/wyjścia. HD67820 jest konwerterem SNMP na KNX i umożliwia połączenie sieci SNMP (np. system nadzorczy...) z siecią KNX (np. przełączniki światła, siłowniki...) w celu wymiany informacji pomiędzy sieciami. Konwertery te są bardzo łatwe w konfiguracji i pozwalają na połączenie systemu SNMP ze światem KNX. Po stroni..
2,141.31 zł
Wyświetlanie od 1 do 2 z 2 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.