Menu
Your Cart

konwertery LonWorks na BACnet

Jak działają przemysłowe konwertery LonWorks na BACnet?

LonWorks jest protokołem sieci komunikacyjnej, który reguluje treść komunikacji urządzeń. Stosowany jest w aplikacjach automatyki budynkowej do urządzeń sieciowych za pośrednictwem linii energetycznych, światłowodów i innych mediów. Protokół komunikacyjny LonWorks wykorzystywany jest w automatyce przemysłowej między innymi do komunikacji z systemami klimatyzacji, ogrzewania, oświetlenia. Przemysłowe konwertery LonWorks na BACnet pozwalają na skomunikowanie urządzeń z komunikacją LonWorks oraz BACnet w jeden system przemysłowy.

Przemysłowe konwertery LonWorks na BACnet

Każdy konwerter LonWorks na BACnet dostępny w naszej ofercie to bramy zapewniające prostą i szybką integrację dzięki unikalnym funkcjom pokładowym. Nasze konwertery LonWorks na BACnet to urządzenia wszechstronnie przystosowane do pracy w zróżnicowanych warunkach przemysłowych.

Wybierz konwerter LonWorks na BACnet, który Cię interesuje i zapoznaj się ze szczegółowym opisem technicznym:

IBOX-BAC-LON
5-7 dni
Producent: Intesis Model: IBOX-BAC-LON
Przemysłowy konwerter LonWorks na BACnet. Brama IntesisBox została specjalnie zaprojektowana, aby umożliwić dwukierunkową kontrolę i monitorowanie wszystkich parametrów i funkcji urządzeń LonWorks z BMS, SCADA lub innego urządzenia działającego jako klient BACnet.Zintegruj dowolne urządzenie lub instalację LON z systemem BACnet BMS lub dowolnym kontrolerem BACnet IP lub BACnet MS/TP. Celem tej integracji jest udostępnienie urządzeń LON, ich zmien..
3,506.46 zł
Wyświetlanie od 1 do 1 z 1 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.