Menu
Your Cart

Analizatory, skanery i sniffery M-Bus

Jak działają przemysłowe analizatory, skanery i sniffery liczników MBus?

M-Bus jest standardem wykorzystywanym do odczytu różnego rodzaju liczników konsumpcyjnych takich jak gazomierze, wodomierze, liczniki energii elektrycznej, energii cieplnej i innych. Przemysłowe analizatory, skanery i sniffery liczników MBus są wykorzystywane do zarządzania i analizowania sieci i liczników z protokołem komunikacyjnym MBus. Urządzenia pozwalają m.in. na diagnozę urządzeń MBus, podsłuchiwanie komunikacji na magistrali, wysyłanie stringów oraz zmianę ustawień liczników, takich jak np. zmiana adresu primary/secondary ID, zmiana prędkości transmisji itp. (więcej informacji na ten temat znajduje się w instrukcji obsługi).

Przemysłowe analizatory, skanery i sniffery liczników MBus

Każdy analizator, skaner i sniffer liczników MBus dostępny w naszej ofercie to łatwy montaż na szynie DIN, odporność na zakłócenia elektromagnetyczne i możliwość instalacji w skrzynkach zewnętrznych i środowisku o szerokim zakresie temperatur pracy od -40°C do 70°C. Nasze analizatory, skanery i sniffery liczników MBus to urządzenia wszechstronnie przystosowane do pracy w zróżnicowanych warunkach przemysłowych. Zostały zaprojektowane by obsługiwać złącza typu M-Bus oraz Ethernet. Dzięki darmowemu oprogramowaniu dołączonemu do każdego urządzenia konwertery są bardzo proste w konfiguracji.

Wybierz analizator, skaner i sniffer liczników MBus, który Cię interesuje i zapoznaj się ze szczegółowym opisem technicznym:

HD67031-B2-20 HD67031-B2-20
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67031-B2-20
Przemysłowy analizator, skaner i sniffer liczników MBus, master MBus do 20 slaveów, obudowa typu B (szeroka), montaż na szynę DIN. Urządzenia z serii analizatory, skanery MBus pozwalają m.in. na diagnozę urządzeń MBus, podsłuchiwanie komunikacji na magistrali, wysyłanie stringów oraz zmianę ustawień liczników, takich jak np. zmiana adresu primary/secondary ID, zmiana prędkości transmisji itp. (więcej informacji na ten temat znajduje się w instruk..
1,591.21 zł
HD67031-B2-40
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67031-B2-40
Przemysłowy analizator, skaner i sniffer liczników MBus, master MBus do 40 slaveów, obudowa typu B (szeroka), montaż na szynę DIN. Urządzenia z serii analizatory, skanery M-Bus pozwalają m.in. na diagnozę urządzeń MBus, podsłuchiwanie komunikacji na magistrali, wysyłanie stringów oraz zmianę ustawień liczników, takich jak np. zmiana adresu primary/secondary ID, zmiana prędkości transmisji itp. (więcej informacji na ten temat znajduje się w instru..
1,857.22 zł
HD67031-B2-80
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67031-B2-80
Przemysłowy analizator, skaner i sniffer liczników MBus, master MBus do 80 slaveów, obudowa typu B (szeroka), montaż na szynę DIN. Urządzenia z serii analizatory, skanery M-Bus pozwalają m.in. na diagnozę urządzeń MBus, podsłuchiwanie komunikacji na magistrali, wysyłanie stringów oraz zmianę ustawień liczników, takich jak np. zmiana adresu primary/secondary ID, zmiana prędkości transmisji itp. (więcej informacji na ten temat znajduje się w instru..
2,123.22 zł
HD67031-B2-160
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67031-B2-160
Przemysłowy analizator, skaner i sniffer liczników MBus, master MBus do 160 slaveów, obudowa typu B (szeroka), montaż na szynę DIN. Urządzenia z serii analizatory, skanery M-Bus pozwalają m.in. na diagnozę urządzeń MBus, podsłuchiwanie komunikacji na magistrali, wysyłanie stringów oraz zmianę ustawień liczników, takich jak np. zmiana adresu primary/secondary ID, zmiana prędkości transmisji itp. (więcej informacji na ten temat znajduje się w instr..
2,548.84 zł
HD67031-B2-250
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67031-B2-250
Przemysłowy analizator, skaner i sniffer liczników MBus, master MBus do 250 slaveów, obudowa typu B (szeroka), montaż na szynę DIN. Urządzenia z serii analizatory, skanery M-Bus pozwalają m.in. na diagnozę urządzeń MBus, podsłuchiwanie komunikacji na magistrali, wysyłanie stringów oraz zmianę ustawień liczników, takich jak np. zmiana adresu primary/secondary ID, zmiana prędkości transmisji itp. (więcej informacji na ten temat znajduje się w instr..
3,187.25 zł
Wyświetlanie od 1 do 5 z 5 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.