Menu
Your Cart

Konwertery MQTT na Ethernet

Przemysłowe konwertery MQTT na Ethernet

W tej kategorii znajdują się przemysłowe konwertery protokołów pracujące w standardzie MQTT na Ethernet. Standard komunikacyjny MQTT stosowany jest w schemacie komunikacji maszyna- maszyna i IoT, jak również wszędzie tam gdzie istotne jest niskie zużycie energii oraz ograniczenie przepustowości danych. Obsługa urządzeń przez MQTT znacząco skraca czas ponownego łączenia się klienta z brokerem.

Przemysłowe konwertery protokołów pracujące w standardzie MQTT

Wszystkie konwertery dostępne w sprzedaży spełniają normy potrzebne do użytkowania w warunkach przemysłowych. Posiadają szeroki zakres temperatury pracy od -40°C do +85°C i mogą być montowane na szynie DIN. Dodatkowo w cenie każdy konwerter otrzymuje darmowe oprogramowanie, które można pobrać z naszej strony internetowej.

Szczegółową specyfikację konwerterów MQTT na Ethernet znajdziesz poniżej:

HD67930-B2
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67930-B2
Przemysłowy konwerter Ethernet na MQTT, obudowa typu B (szeroka), montaż na szynę DIN. HD67930-B2 umożliwia publikowanie danych otrzymanych z protokołu Ethernet (komunikaty TCP / UDP) na serwer MQTT. Bramki te umożliwiają szybki i łatwy dostęp do świata IoT i są kompatybilne z serwerami IoT obsługuj..
1,053.39 zł
Wyświetlanie od 1 do 1 z 1 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.