Menu
Your Cart

Konwertery Modbus RTU na DMX

Przemysłowe konwertery Modbus RTU na DMX

W tej części naszego sklepu znajdziesz konwertery z interfejsu Modbus RTU na DMX. Modbus RTU to magistrala komunikacyjna wykorzystywana w automatyce przemysłowej między innymi do komunikacji z systemami sterowania, klimatyzacji, ogrzewania, BMS i wielu innych. Konwertery pozwalają na integrację urządzeń Modbus RTU z siecią DMX(np. z systemem oświetlenia).

Poznaj lepiej nasze konwertery Modbus RTU na DMX

Każdy konwerter Modbus RTU na DMX dostępny w naszej ofercie to łatwy montaż na szynie DIN, odporność na zakłócenia elektromagnetyczne i możliwość instalacji w skrzynkach zewnętrznych i środowisku o szerokim zakresie temperatur pracy od -40°C do 85°C. Nasze konwertery Modbus RTU na DMX to urządzenia wszechstronnie przystosowane do pracy w zróżnicowanych warunkach przemysłowych. Zostały zaprojektowane by obsługiwać złącza typu RS-485 oraz DMX. Dzięki darmowemu oprogramowaniu dołączonemu do każdego urządzenia konwertery są bardzo proste w konfiguracji.

Wybierz konwerter Modbus RTU na DMX, który Cię interesuje i zapoznaj się ze szczegółowym opisem technicznym:

HD67518-B2
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67518-B2
Przemysłowy konwerter DMX na Modbus RTU master, obudowa typu B, montaż na szynę DIN.HD67518 jest konwerterem głównym DMX na Modbus RTU master i umożliwia podłączenie niektórych urządzeń DMX (np. Light System...) z niektórymi urządzeniami podrzędnymi Modbus. Specyfikacja:Porty: 2xRS485; 1xEthernetProtokół Modbus: Modbus masterProtokół DMX: DMX512Prędkość transmisji Modbus: Do 115200 bpsPrędkość transmisji DMX: 250 kbpsZłącze Modbus: 3-pinowe złącz..
1,567.52 zł
Wyświetlanie od 1 do 1 z 1 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.