Menu
Your Cart

konwertery Modbus RTU na HART

Przemysłowe konwertery Modbus RTU na HART

W tej części naszego sklepu znajdziesz konwertery z protokołu Modbus RTU na HART. Modbus to magistrala komunikacyjna wykorzystywana w automatyce przemysłowej między innymi do komunikacji z systemami sterowania, klimatyzacji, ogrzewania, BMS i wielu innych. Konwertery pozwalają na integrację urządzeń Modbus RTU z siecią czujników z protokołem HART.

Poznaj lepiej nasze konwertery Modbus na HART

Każdy konwerter Modbus na HART dostępny w naszej ofercie to łatwy montaż na szynie DIN, odporność na zakłócenia elektromagnetyczne i możliwość instalacji w skrzynkach zewnętrznych i środowisku o szerokim zakresie temperatur pracy. Nasze konwertery Modbus RTU na HART to urządzenia wszechstronnie przystosowane do pracy w zróżnicowanych warunkach przemysłowych. Zostały zaprojektowane by obsługiwać złącza typu RS-232, RS-485 oraz HART. Dzięki darmowemu oprogramowaniu dołączonemu do każdego urządzenia konwertery są bardzo proste w konfiguracji.

Wybierz konwerter Modbus RTU na HART, który Cię interesuje i zapoznaj się ze szczegółowym opisem technicznym:

HD67908-5-A1 HD67908-5-A1
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67908-5-A1
Przemysłowy konwerter Modbus slave na HART master, obudowa typu A (wąska), montaż na szynę DIN. HD67908-A1 pozwala na monitorowanie urządzeń HART (jak czujniki, itp.) z wykorzystaniem sieci Modbus (jak sterowniki PLC, system nadzorczy, itp.). Specyfikacja:Porty: 1xRS485; 1xHARTProtokół Modbus: Modbu..
1,304.24 zł
HRT-710 CR HRT-710 CR
2-3 tygodnie
Producent: ICPDAS Model: HRT-710 CR
Przemysłowy konwerter Modbus RTU/ASCII na HART. Bramka HRT-710 / HRT-310 jest specjalnie zaprojektowana dla urządzenia głównego protokołu HART. Pozwala to urządzeniu Modbus master na dostęp do urządzeń HART. Te urządzenia HART mogą być nadajnikiem, siłownikiem itd. Ponadto zapewniamy również oprogra..
2,018.24 zł
HRT-310 CR HRT-310 CR
2-3 tygodnie
Producent: ICPDAS Model: HRT-310 CR
Przemysłowy konwerter Modbus RTU/ASCII na HART. Bramka HRT-710 / HRT-310 jest specjalnie zaprojektowana dla urządzenia głównego protokołu HART. Pozwala to urządzeniu Modbus master na dostęp do urządzeń HART. Te urządzenia HART mogą być nadajnikiem, siłownikiem i tak dalej. Ponadto zapewniamy również..
2,161.04 zł
Wyświetlanie od 1 do 3 z 3 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.