Menu
Your Cart

konwertery Modbus TCP na DALI

Przemysłowe konwertery Modbus TCP na DALI

W tej części naszego sklepu znajdziesz konwertery z interfejsu Modbus TCP na DALI. Modbus TCP to magistrala komunikacyjna wykorzystywana w automatyce przemysłowej między innymi do komunikacji z systemami sterowania, klimatyzacji, ogrzewania, BMS i wielu innych. Konwertery pozwalają na integrację urządzeń Modbus TCP z siecią DALI (np. z systemem oświetleniowym).

Poznaj lepiej nasze konwertery Modbus TCP na DALI

Każdy konwerter Modbus TCP na DALI dostępny w naszej ofercie to łatwy montaż na szynie DIN, odporność na zakłócenia elektromagnetyczne i możliwość instalacji w skrzynkach zewnętrznych i środowisku o szerokim zakresie temperatur pracy od -40°C do 85°C. Nasze konwertery Modbus TCP na DALI to urządzenia wszechstronnie przystosowane do pracy w zróżnicowanych warunkach przemysłowych. Zostały zaprojektowane by obsługiwać złącza typu DALI oraz Ethernet. Dzięki darmowemu oprogramowaniu dołączonemu do każdego urządzenia konwertery są bardzo proste w konfiguracji.

Wybierz konwerter Modbus TCP na DALI, który Cię interesuje i zapoznaj się ze szczegółowym opisem technicznym:

HD67844-B2
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67844-B2
Przemysłowy konwerter DALI na Modbus TCP Master, obudowa typu B (szeroka), montaż na szynę DIN. HD67844-B2 umożliwia podłączenie sieci DALI (np. systemu świetlnego, itp.) z niektórymi modułami Modbus TCP Slaves w celu wymiany informacji między sieciami. Konwerter jest łatwy do skonfigurowania dzięki bezpłatnemu oprogramowaniu SW67844.Konfiguracja:Dzięki oprogramowaniu "DALI Console" na twoim komputerze możesz:Skonfigurować sieć DALISkonfigurować ..
1,305.48 zł
HD67845-B2 HD67845-B2
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67845-B2
Przemysłowy konwerter DALI na Modbus TCP Slave, obudowa typu B (szeroka), montaż na szynę DIN. HD67845-B2 pozwala na połączenie sieci DALI (np. systemu świetlnego, itd) z modułem Modbus TCP Master (np. PLC itp) w celu wymiany informacji pomiędzy sieciami. Konwerter jest łatwy do skonfigurowania dzięki bezpłatnemu oprogramowaniu SW67845.Konfiguracja:Dzięki oprogramowaniu "DALI Console" na twoim komputerze możesz:Skonfigurować sieć DALISkonfigurowa..
1,305.48 zł
IBOX-MBS-DALI IBOX-MBS-DALI
5-7 dni
Producent: Intesis Model: IBOX-MBS-DALI
Przemysłowa brama DALI na Modbus. Brama IntesisBox została specjalnie zaprojektowana, aby umożliwić dwukierunkową kontrolę i monitorowanie wszystkich parametrów i funkcjonalności lamp DALI pochodzących z Modbus BMS, SCADA, PLC lub innego urządzenia działającego jako Modbus Master.Celem tego urządzenia jest:Zapewnienie kanału fizycznego DALI z niezbędnym napięciem magistrali (ok. 15V) i regulacją prądu (maks. 250mA).Ustawienie odpowiednich wartośc..
2,501.37 zł
INMBSDAL0640200
5-7 dni
Producent: Intesis Model: INMBSDAL0640200
Przemysłowa brama DALI na Modbus, 64 urządzenia, 1 kanał. Brama INMBSDAL0640200 IntesisBox została specjalnie zaprojektowana, aby umożliwić dwukierunkową kontrolę i monitorowanie wszystkich parametrów i funkcjonalności lamp DALI pochodzących z Modbus BMS, SCADA, PLC lub innego urządzenia działającego jako Modbus Master.Celem tego urządzenia jest:Zapewnienie kanału fizycznego DALI z niezbędnym napięciem magistrali (ok. 15V) i regulacją prądu (maks..
2,501.37 zł
INMBSDAL1280200
5-7 dni
Producent: Intesis Model: INMBSDAL1280200
Przemysłowa brama DALI na Modbus, 128 urządzeń, 2 kanały. Brama INMBSDAL1280200 IntesisBox została specjalnie zaprojektowana, aby umożliwić dwukierunkową kontrolę i monitorowanie wszystkich parametrów i funkcjonalności lamp DALI pochodzących z Modbus BMS, SCADA, PLC lub innego urządzenia działającego jako Modbus Master.Celem tego urządzenia jest:Zapewnienie kanału fizycznego DALI z niezbędnym napięciem magistrali (ok. 15V) i regulacją prądu (maks..
4,264.24 zł
Wyświetlanie od 1 do 5 z 5 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.