Menu
Your Cart

konwertery Modbus TCP na Ethernet

Przemysłowe konwertery Modbus TCP na Ethernet

W tej części naszego sklepu znajdziesz konwertery z interfejsu Modbus TCP na Ethernet/IP. Modbus TCP to magistrala komunikacyjna wykorzystywana w automatyce przemysłowej między innymi do komunikacji z systemami sterowania, klimatyzacji, ogrzewania, BMS i wielu innych. Konwertery pozwalają na integrację urządzeń Modbus TCP z siecią Ethernet/IP (np. ze sterownikami PLC Allen-Bradley, komputerami lub systemem nadzoru).

Poznaj lepiej nasze konwertery Modbus TCP na Ethernet

Każdy konwerter Modbus TCP na Ethernet/IP dostępny w naszej ofercie to łatwy montaż na szynie DIN, odporność na zakłócenia elektromagnetyczne i możliwość instalacji w skrzynkach zewnętrznych i środowisku o szerokim zakresie temperatur pracy od -40°C do 85°C. Nasze konwertery Modbus TCP na Ethernet/IP to urządzenia wszechstronnie przystosowane do pracy w zróżnicowanych warunkach przemysłowych. Zostały zaprojektowane by obsługiwać złącza typu Ethernet. Dzięki darmowemu oprogramowaniu dołączonemu do każdego urządzenia konwertery są bardzo proste w konfiguracji.

Wybierz konwerter Modbus TCP na Ethernet, który Cię interesuje i zapoznaj się ze szczegółowym opisem technicznym:

GW-7472 CR GW-7472 CR
2-3 tygodnie
Producent: ICPDAS Model: GW-7472 CR
Przemysłowy konwerter EtherNet/IP na Modbus RTU/TCP z PoE i 1 port RS-422/485. Przemysłowy konwerter GW-7472 jest pomocny w wymianie danych między siecią Modbus RTU, siecią Modbus TCP i siecią EtherNet / IP. Odczytuje dane rejestrów z urządzeń podrzędnych Modbus RTU, a także serwerów Modbus TCP i publikuje te dane do danych rejestru wejściowego skanera EtherNet / IP. Dane wyjściowe przesyłane przez skaner EtherNet / IP są aktualizowane do danych ..
947.95 zł
HD67663-A1
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67663-A1
Przemysłowy konwerter EtherNet/IP Slave na Modbus TCP Slave, obudowa typu A (wąska), montaż na szynę DIN. HD67663-A1 pozwala na podłączenie sieci EtherNetIP (na przykład Allen-Bradley PLC ...) do sieci Modbus TCP Master (na przykład PLC, SCADA System ...) w celu wymiany informacji między sieciami. Konwerter jest łatwy do skonfigurowania dzięki bezpłatnemu oprogramowaniu SW67663.Konfiguracja:Dzięki oprogramowaniu SW67663 na twoim komputerze możesz..
2,123.22 zł
HD67664-A1 HD67664-A1
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67664-A1
Przemysłowy konwerter EtherNet/IP Slave na Modbus TCP Master, obudowa typu A (wąska), montaż na szynę DIN. HD67664-A1 umożliwia podłączenie sieci EtherNetIP (na przykład PLC Allen-Bradley) do niektórych urządzeń Modbus TCP Slaves. Konwerter jest łatwy do skonfigurowania dzięki bezpłatnemu oprogramowaniu SW67664.Konfiguracja:Dzięki oprogramowaniu SW67664 na twoim komputerze możesz:Zdefiniować parametry linii Modbus TCPOkreślić parametry linii Ethe..
2,123.22 zł
HD67665-A1
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67665-A1
Przemysłowy konwerter EtherNet/IP master na Modbus TCP slave, obudowa typu A (wąska), montaż na szynę DIN. HD67665 jest konwerterem Master EtherNetIP na Modbus TCP Slave i umożliwia połączenie niektórych urządzeń Slave EtherNetIP (np. enkoder, I/O...) z siecią Modbus TCP Master (np. sterownik PLC, system SCADA...) w celu wymiany informacji pomiędzy sieciami. Specyfikacja:Porty: 2x EthernetProtokół EtherNet/IP: EtherNet/IP masterProtokół Modbus TC..
2,655.24 zł
Wyświetlanie od 1 do 4 z 4 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.