Menu
Your Cart

konwertery Modbus TCP na HART

Przemysłowe konwertery Modbus TCP na HART

W tej części naszego sklepu znajdziesz konwertery z protokołu Modbus TCP na HART. Modbus to magistrala komunikacyjna wykorzystywana w automatyce przemysłowej między innymi do komunikacji z systemami sterowania, klimatyzacji, ogrzewania, BMS i wielu innych. Konwertery pozwalają na integrację urządzeń Modbus TCP z siecią czujników z protokołem HART.

Poznaj lepiej nasze konwertery Modbus na HART

Każdy konwerter Modbus na HART dostępny w naszej ofercie to łatwy montaż na szynie DIN, odporność na zakłócenia elektromagnetyczne i możliwość instalacji w skrzynkach zewnętrznych i środowisku o szerokim zakresie temperatur pracy. Nasze konwertery Modbus TCP na HART to urządzenia wszechstronnie przystosowane do pracy w zróżnicowanych warunkach przemysłowych. Zostały zaprojektowane by obsługiwać złącza typu Ethernet oraz HART. Dzięki darmowemu oprogramowaniu dołączonemu do każdego urządzenia konwertery są bardzo proste w konfiguracji.

Wybierz konwerter Modbus TCP na HART, który Cię interesuje i zapoznaj się ze szczegółowym opisem technicznym:

HD67909-A1 HD67909-A1
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67909-A1
Przemysłowy konwerter Modbus TCP slave na HART master - converter, obudowa typu A (wąska), montaż na szynę DIN. HD67909-A1 umożliwia monitorowanie urządzeń HART (jak czujniki, itp.) z wykorzystaniem sieci Modbus TCP (jak sterowniki PLC, system nadzorczy, itp.). Specyfikacja:Porty: 1xEthernet; 1xHARTProtokół Ethernet: Modbus TCP slaveProtokół HART: HART FSK Master + 4..20mA Wejście analogowePrędkość transmisji Modbus TCP: 10/100 Base-T Autosensin..
1,591.21 zł
HRT-711 CR HRT-711 CR
2-3 tygodnie
Producent: ICPDAS Model: HRT-711 CR
Przemysłowy konwerter Modbus TCP na HART. HRT-711 jest nową bramą Modbus / TCP do HART. Umożliwia to urządzeniu Modbus / TCP Master dostęp do urządzeń HART Slave. Te urządzenia HART mogą być nadajnikiem, urządzeniem wykonawczym, prądowym urządzeniem wyjściowym i tak dalej. Korzystając z HRT-711, użytkownicy mogą łatwo zintegrować swoje urządzenia HART z siecią Modbus. Dlatego HRT-711 może być potężną bramką do wymiany danych między siecią Modbus ..
2,558.51 zł
Wyświetlanie od 1 do 2 z 2 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.