komunikacja przemysłowa
Promocja-10% kod rabatowy

Zarejestruj konto firmowe w sklepie consteel-electronics.com i odbierz 3% rabatu na dowolne zamówienie!

Zapytania ofertowe B2B oraz zamówienia email prosimy kierować na adres: sklep@consteel-electronics.com

Kontakt telefoniczny z działem handlowym pod numerem: +48 58 380 36 44

na KNX

Przemysłowe konwertery NMEA 2000 na KNX

W tej części naszego sklepu znajdziesz konwertery z interfejsu NMEA 2000 na KNX. NMEA 2000 to protokół wykorzystywany w automatyce przemysłowej między innymi do tworzenia lub komunikacji sieci urządzeń elektronicznych, głównie morskich instrumentów nawigacyjnych, np. odbiorników GPS, ploterów map, echosond, wiatromierzy, radarów, autopilotów. Konwertery pozwalają na integrację urządzeń NMEA 2000 z siecią KNX (np. z systemem oświetleniowym lub audio-video).

Poznaj lepiej nasze konwertery NMEA 2000 na KNX

Każdy konwerter NMEA 2000 na KNX dostępny w naszej ofercie to łatwy montaż na szynie DIN, odporność na zakłócenia elektromagnetyczne i możliwość instalacji w skrzynkach zewnętrznych i środowisku o szerokim zakresie temperatur pracy od -40°C do 85°C. Nasze konwertery NMEA 2000 na KNX to urządzenia wszechstronnie przystosowane do pracy w zróżnicowanych warunkach przemysłowych. Zostały zaprojektowane by obsługiwać złącza typu CAN oraz KNX. Dzięki darmowemu oprogramowaniu dołączonemu do każdego urządzenia konwertery są bardzo proste w konfiguracji.

Wybierz konwerter NMEA 2000 na KNX, który Cię interesuje i zapoznaj się ze szczegółowym opisem technicznym:


Produkty porównywane (0)


HD67830-KNX-B2

HD67830-KNX-B2

Przemysłowy konwerter NMEA 2000 na KNX TP, obudowa typu B (szeroka), montaż na szynę DIN. HD67830-KNX..


Cena: 2.798,45 zł Dostawa: 3-4 dni


Przeglądasz 1 do 1 z 1 (1 stron)

Potrzebujesz pomocy w wyborze?

Mamy 8 lat doświadczenia w kompletowaniu systemów przemysłowych. Skontaktuj się z nami, a dobierzemy urządzenia idealnie dopasowane do Twoich założeń projektowych!

Zadzwoń pod numer +48 58 380-36-44 lub wyślij wiadomość na sklep@consteel-electronics.com