Menu
Your Cart

Konwertery OPC UA na CAN/CANopen

Przemysłowy konwerter OPC-UA na CAN/CANopen.

W tej części naszego sklepu znajdą Państwo konwertery z OPC-UA na interfejs CAN/CANopen. Konwertery pozwalają na skomunikowanie urządzeń wykorzystujących protokół OPC-UA z siecią CAN (np. z silnikami).

Poznaj lepiej nasze konwertery OPC UA na CAN/CANopen

Każdy dostępny w naszej ofercie konwerter OPC UA na CAN/CANopen zapewnia łatwy montaż na szynie DIN, odporność na zakłócenia elektromagnetyczne i możliwość montażu w puszkach zewnętrznych oraz szeroki zakres temperatur pracy od -40°C do 85°C. Nasze konwertery OPC UA na CAN/CANopen są urządzeniami kompleksowo przystosowanymi do pracy w różnych warunkach przemysłowych. Dzięki darmowemu oprogramowaniu dołączonemu do każdego urządzenia, konwertery są bardzo łatwe w konfiguracji.

Wybierz konwerter OPC UA na CAN/CANopen, który Cię interesuje i przeczytaj szczegółowy opis techniczny:

HD67B12-B2
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67B12-B2
Przemysłowy konwerter OPC UA client na CAN, obudowa typu B, montaż na szynę DIN. HD67B12-B2 jest klientem OPC UA konwertera na CAN i pozwala na odczyt/zapis danych z jednego lub więcej serwerów OPC UA za pomocą urządzeń CAN (jak PC itp.). Komunikacja OPC UA może być szyfrowana, zapewniając bezpieczną i pewną komunikację. Cechy: Do 1500 bajtów w czytaniu i 1500 bajtów w pisaniu Dwukierunkowa informacja pomiędzy CAN i OPC UA Montaż na sz..
2,141.31 zł
HD67B13-B2
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67B13-B2
Przemysłowy konwerter OPC UA client na CANopen, obudowa typu B, montaż na szynę DIN. HD67B13 jest klientem OPC UA do konwertera CANopen i pozwala na odczyt/zapis danych z jednego lub więcej serwerów OPC UA za pomocą urządzeń CANopen (jak PC itp.). Komunikacja OPC UA może być szyfrowana, zapewniając bezpieczną i pewną komunikację. Cechy: Do 1500 bajtów w czytaniu i 1500 bajtów w pisaniu Dwukierunkowa informacja pomiędzy CANopen i OPC UA ..
2,141.31 zł
HD67B33-B2
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67B33-B2
Przemysłowy konwerter OPC UA server na CAN, obudowa typu B, montaż na szynę DIN. HD67B33 jest serwerem OPC UA do konwertera CAN i pozwala na odczyt/zapis danych z jednego lub więcej urządzeń CAN (takich jak wyświetlacz, enkoder, wagi wagowe itp.) za pomocą jednego lub więcej klientów OPC UA. Komunikacja OPC UA może być szyfrowana, zapewniając bezpieczną i pewną komunikację. Cechy: Do 1500 bajtów w czytaniu i 1500 bajtów w pisaniu Dwukierun..
2,141.31 zł
HD67B34-B2
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67B34-B2
Przemysłowy konwerter OPC UA server na CANopen, obudowa typu B, montaż na szynę DIN. HD67B34 jest serwerem OPC UA do konwertera CANopen i pozwala na odczyt/zapis danych z jednego lub więcej urządzeń CANopen (takich jak wyświetlacz, enkoder, wagi wagowe itp.) przy użyciu jednego lub więcej klientów OPC UA. Komunikacja OPC UA może być szyfrowana, zapewniając bezpieczną i pewną komunikację. Specyfikacja:Porty: 1xCAN;1xEthernetProtokół CAN: CANopenPr..
2,141.31 zł
Wyświetlanie od 1 do 4 z 4 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.