Menu
Your Cart

Przemysłowe konwertery OPC UA na DMX

Przemysłowe konwertery OPC UA na DMX

W tej części naszego sklepu znajdziesz konwertery z interfejsu OPC UA na DMX. OPC UA to protokoły komunikacyjne wykorzystywane w automatyce przemysłowej między innymi do wymiany danych między serwerami, robotami, panelami HMI, czytnikami czy sterownikami PLC. Konwertery pozwalają np. na integrację systemów kontroli OPC UA z siecią DMX (np. ze stroboskopami, systemem oświetleniowym oraz efektami scenicznymi).

Poznaj lepiej nasze konwertery OPC UA na DMX

Każdy konwerter OPC UA na DMX dostępny w naszej ofercie to łatwy montaż na szynie DIN, odporność na zakłócenia elektromagnetyczne i możliwość instalacji w skrzynkach zewnętrznych i środowisku o szerokim zakresie temperatur pracy od -40°C do 85°C. Nasze konwertery OPC UA na DMX to urządzenia wszechstronnie przystosowane do pracy w zróżnicowanych warunkach przemysłowych. Dzięki darmowemu oprogramowaniu dołączonemu do każdego urządzenia konwertery są bardzo proste w konfiguracji.

Wybierz konwerter OPC UA na DMX, który Cię interesuje i zapoznaj się ze szczegółowym opisem technicznym:

HD67B15-B2
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67B15-B2
Przemysłowy konwerter OPC UA client na DMX, obudowa typu B, montaż na szynę DIN. HD67B15 jest konwerterem OPC UA client na DMX i pozwala na odczyt/zapis danych z sieci DMX za pomocą jednego lub więcej serwerów OPC UA.​ Komunikacja OPC UA może być szyfrowana, zapewniając bezpieczną i pewną komunikacj..
2,089.64 zł
HD67B37-B2
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67B37-B2
Przemysłowy konwerter OPC UA server na DMX, obudowa typu B, montaż na szynę DIN. HD67B37-B2 jest konwerterem OPC UA server na DMX i pozwala na odczyt/zapis danych z jednego lub więcej urządzeń DMX (jak systemy oświetlenia itp.) przy użyciu jednego lub więcej klientów OPC UA.​ Komunikacja OPC UA może..
2,089.64 zł
Wyświetlanie od 1 do 2 z 2 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.