Menu
Your Cart

Konwerter OPC UA na DeviceNet

Przemysłowy konwerter OPC-UA na DeviceNet.

W tej części naszego sklepu znajdą Państwo konwertery z OPC-UA na interfejs DeviceNet. Konwertery pozwalają na integrację urządzeń komunikujących się w protokole OPC-UA z siecią DeviceNet (np. z czujnikami lub silnikami).

Poznaj lepiej nasze konwertery OPC UA na DeviceNet​.

Każdy dostępny w naszej ofercie konwerter OPC UA na DeviceNet zapewnia łatwy montaż na szynie DIN, odporność na zakłócenia elektromagnetyczne i możliwość montażu w puszkach zewnętrznych oraz szeroki zakres temperatur pracy od -40°C do 85°C. Nasze konwertery OPC UA na DeviceNet są urządzeniami kompleksowo przystosowanymi do pracy w różnych warunkach przemysłowych. Dzięki darmowemu oprogramowaniu dołączonemu do każdego urządzenia, konwertery są bardzo łatwe w konfiguracji.

Wybierz konwerter OPC UA na DeviceNet, który Cię interesuje i przeczytaj szczegółowy opis techniczny:

HD67B14-B2
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67B14-B2
Przemysłowy konwerter OPC UA client na DeviceNet slave, obudowa typu B, montaż na szynę DIN. HD67B14 jest konwerterem OPC UA Client na DeviceNet slave Converter i umożliwia odczyt/zapis danych z jednego lub więcej serwerów OPC UA za pomocą DeviceNet Master (jak sterowniki PLC, PC itp.). Komunikacja OPC UA może być szyfrowana, zapewniając bezpieczną i pewną komunikację. Features: Do 455 bajtów w czytaniu i 455 bajtów w pisaniu Dwukierunkowa..
2,655.24 zł
HD67B35-B2
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67B14-B2
Przemysłowy konwerter OPC UA server na DeviceNet master, obudowa typu B, montaż na szynę DIN. HD67B35 jest konwerterem OPC UA server na DeviceNet master i umożliwia odczyt/zapis danych z jednego lub więcej urządzeń podrzędnych DeviceNet (takich jak skanery kodów kreskowych, drukarki, RFID, wagi wagowe itp.) przy użyciu jednego lub więcej klientów OPC UA.​ Komunikacja OPC UA może być szyfrowana, zapewniając bezpieczną i pewną komunikację. Specyfik..
2,655.24 zł
HD67B36-B2
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67B36-B2
Przemysłowy konwerter OPC UA server na DeviceNet slave, obudowa typu B, montaż na szynę DIN. HD67B36 jest konwerterem OPC UA server to DeviceNet slave konwerter i umożliwia połączenie urządzenia nadrzędnego DeviceNet (jak sterownik PLC, komputer PC itp.) z jednym lub kilkoma klientami OPC UA w celu wymiany informacji między sieciami.​ Komunikacja OPC UA może być szyfrowana, zapewniając bezpieczną i pewną komunikację. Specyfikacja:Porty: 1xCAN;1xE..
2,655.24 zł
Wyświetlanie od 1 do 3 z 3 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.