Menu
Your Cart

Konwertery OPC UA na KNX

Przemysłowe konwertery OPC UA na KNX

W tej części naszego sklepu znajdziesz konwertery z interfejsu OPC UA na KNX. OPC UA to protokoły komunikacyjne wykorzystywane w automatyce przemysłowej między innymi do wymiany danych między serwerami, robotami, panelami HMI, czytnikami czy sterownikami PLC. Konwertery pozwalają np. na integrację systemów kontroli OPC UA z siecią KNX (np. ze stroboskopami, systemem oświetleniowym oraz efektami scenicznymi).

Poznaj lepiej nasze konwertery OPC UA na KNX

Każdy konwerter OPC UA na KNX dostępny w naszej ofercie to łatwy montaż na szynie DIN, odporność na zakłócenia elektromagnetyczne i możliwość instalacji w skrzynkach zewnętrznych i środowisku o szerokim zakresie temperatur pracy od -40°C do 85°C. Nasze konwertery OPC UA na DMX to urządzenia wszechstronnie przystosowane do pracy w zróżnicowanych warunkach przemysłowych. Dzięki darmowemu oprogramowaniu dołączonemu do każdego urządzenia konwertery są bardzo proste w konfiguracji.

Wybierz konwerter OPC UA na KNX, który Cię interesuje i zapoznaj się ze szczegółowym opisem technicznym:

HD67B18-B2
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67B18-B2
Przemysłowy konwerter OPC UA client na KNX, obudowa typu B, montaż na szynę DIN. HD67B18 jest konwerterem OPC UA client to KNX i pozwala na odczyt/zapis danych z sieci KNX przy użyciu jednego lub więcej serwerów OPC UA. Komunikacja OPC UA może być szyfrowana, zapewniając bezpieczną i pewną komunikację. Specyfikacja:Porty: 1xKNX;1xEthernetProtokół KNX: KNX TPProtokół Ethernet: OPC UA clientPrędkość transmisji KNX: 9600 bit/s/TD>Prędkość transm..
2,655.24 zł
HD67B41-B2 HD67B41-B2
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67B41-B2
Przemysłowy konwerter OPC UA server na KNX, obudowa typu B, montaż na szynę DIN. HD67B41 jest konwertem OPC UA server do KNX i pozwala na odczyt/zapis danych z jednego lub więcej urządzeń KNX (np. przełączników światła, siłowników itp.) przy użyciu jednego lub więcej klientów OPC UA. Komunikacja OPC UA może być szyfrowana, zapewniając bezpieczną i pewną komunikację. Specyfikacja:Porty: 1xKNX;1xEthernetProtokół KNX: KNX TPProtokół Ethernet: OPC U..
2,655.24 zł
Wyświetlanie od 1 do 2 z 2 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.