Menu
Your Cart

Konwertery PROFIBUS na BACnet IP

Przemysłowe konwertery PROFIBUS na BACnet IP

W tej części naszego sklepu znajdziesz konwertery ze standardu PROFIBUS na BACnet IP. Protokół komunikacyjny PROFIBUS wykorzystywany jest w automatyce przemysłowej między innymi do komunikacji ze sterownikami lub zdecentralizowanymi urządzeniami we/wy. Konwertery pozwalają na integrację urządzeń PROFIBUS z siecią BACnet IP (np. z systemem zarządzającym).

Poznaj lepiej nasze konwertery PROFIBUS na BACnet IP

Każdy konwerter PROFIBUS na BACnet IP dostępny w naszej ofercie to łatwy montaż na szynie DIN, odporność na zakłócenia elektromagnetyczne i możliwość instalacji w skrzynkach zewnętrznych i środowisku o szerokim zakresie temperatur pracy od -40°C do 85°C. Nasze konwertery PROFIBUS na BACnet IP to urządzenia wszechstronnie przystosowane do pracy w zróżnicowanych warunkach przemysłowych. Zostały zaprojektowane by obsługiwać złącza typu PROFIBUS i Ethernet. Dzięki darmowemu oprogramowaniu dołączonemu do każdego urządzenia konwertery są bardzo proste w konfiguracji.

Wybierz konwerter PROFIBUS na BACnet IP, który Cię interesuje i zapoznaj się ze szczegółowym opisem technicznym:

HD67675-IP-A1
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67675-IP-A1
Przemysłowy konwerter BACnet IP slave na PROFIBUS master, wsparcie PROFIBUS DP DPV0, obudowa typu A (wąska), montaż na szynę DIN. HD67675 umożliwia podłączenie BACnet Master (na przykład PC, systemu nadzoru itp.) z niektórymi slaveami PROFIBUS w celu wymiany informacji między sieciami. Convetrer jest łatwy w konfiguracji dzięki bezpłatnemu oprogramowaniu SW67675.Konfiguracja:Dzięki oprogramowaniu SW67675 na twoim komputerze możesz:Określić param..
2,655.24 zł
HD67676-IP-A1
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67676-IP-A1
Przemysłowy konwerter BACnet IP slave na PROFIBUS slave, wsparcie PROFIBUS DP DPV0, obudowa typu A (wąska), montaż na szynę DIN. HD67676 pozwala na połączenie BACnet Master (na przykład PC, Systemu Nadzoru itp.) z siecią PROFIBUS Master (na przykład SIEMENS PLC, itp.) w celu wymiany informacji między sieciami. Konwerter jest łatwy do skonfigurowania dzięki bezpłatnemu oprogramowaniu SW67676.Konfiguracja:Dzięki oprogramowaniu SW67676 na twoim kom..
2,655.24 zł
HD67716-IP-A1
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67716-IP-A1
Przemysłowy konwerter BACnet IP master na PROFIBUS slave, wsparcie PROFIBUS DP DPV0, obudowa typu A (wąska), montaż na szynę DIN. HD67716 pozwala na połączenie slaveów BACnet z siecią PROFIBUS Master (np. SIEMENS PLC itp.) w celu wymiany informacji między sieciami. Konwerter jest łatwy do skonfigurowania dzięki bezpłatnemu oprogramowaniu SW67716.Konfiguracja:Dzięki oprogramowaniu SW67716 na twoim komputerze możesz:Określić parametry linii BACnetZ..
2,655.24 zł
Wyświetlanie od 1 do 3 z 3 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.