Menu
Your Cart

konwertery PROFIBUS na HART

Przemysłowe konwertery PROFIBUS na HART

W tej części naszego sklepu znajdziesz konwertery ze standardu PROFIBUS na HART. Protokół komunikacyjny PROFIBUS wykorzystywany jest w automatyce przemysłowej między innymi do komunikacji ze sterownikami lub zdecentralizowanymi urządzeniami we/wy. Konwertery pozwalają na integrację urządzeń PROFIBUS z urządzeniami HART (np. przy sterowaniu rozległym systemem czujników).

Poznaj lepiej nasze konwertery PROFIBUS na HART

Każdy konwerter PROFIBUS na HART dostępny w naszej ofercie to łatwy montaż na szynie DIN, odporność na zakłócenia elektromagnetyczne i możliwość instalacji w skrzynkach zewnętrznych i środowisku o szerokim zakresie temperatur pracy. Nasze konwertery PROFIBUS na HART to urządzenia wszechstronnie przystosowane do pracy w zróżnicowanych warunkach przemysłowych. Zostały zaprojektowane by obsługiwać standardowe złącza typu PROFIBUS i HART. Dzięki darmowemu oprogramowaniu dołączonemu do każdego urządzenia konwertery są bardzo proste w konfiguracji.

Wybierz konwerter PROFIBUS na HART, który Cię interesuje i zapoznaj się ze szczegółowym opisem technicznym:

HD67911-A1
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67911-A1
Przemysłowy konwerter PROFIBUS na HART, wsparcie PROFIBUS DP DPV0, obudowa typu A (wąska), montaż na szynę DIN. Umożliwiają one monitorowanie urządzeń HART (np. czujników, itp.) za pomocą sieci PROFIBUS (np. sterownik PLC SIEMENS, system nadzorczy, itp.). Po stronie HART, HD67911-A1 może zarządzać d..
2,111.59 zł
GW-7557 CR GW-7557 CR
2-3 tygodnie
Producent: ICPDAS Model: GW-7557 CR
Przemysłowy konwerter PROFIBUS na HART. Bramka GW-7557 jest specjalnie zaprojektowana dla urządzenia slave protokołu PROFIBUS DP. Umożliwia to urządzeniu PROFIBUS master dostęp do urządzeń slave HART. Te urządzenia slave HART mogą być nadajnikiem, urządzeniem uruchamiającym, urządzeniem wyjściowym p..
2,804.23 zł
Wyświetlanie od 1 do 2 z 2 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.