Menu
Your Cart

Konwertery PROFIBUS na MQTT

Przemysłowe konwertery PROFIBUS na MQTT

W tej kategorii znajdują się przemysłowe konwertery protokołów pracujące w standardzie PROFIBUS na MQTT. PROFIBUS wykorzystywany jest w automatyce przemysłowej między innymi do komunikacji ze zdecentralizowanymi urządzeniami we/wy. PROFIBUS jest uniwersalnym protokołem przemysłowym, który charakteryzuje szybki przesył danych.

Przemysłowe konwertery protokołów pracujące w standardzie MQTT

Konwertery komunikujące się w protokole MQTT łączące ze sobą sieci komunikujące się po PROFIBUS spełniają wszystkie normy przemysłowe. Dzięki temu mogą pracować w bardzo ciężkich warunkach. Posiadają szeroki zakres temperatury pracy od -40°C do +85°C i mogą być montowane na szynie DIN. Dodatkowo w cenie każdy konwerter otrzymuje darmowe oprogramowanie, które można pobrać z naszej strony internetowej.

Sprawdź szczegółową ofertę już teraz!

HD67951-B2
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67951-B2
Przemysłowy konwerter PROFIBUS Slave na MQTT, wsparcie PROFIBUS DP DPV0, obudowa typu B (szeroka), montaż na szynie DIN. HD67951-B2 pozwala na publikowanie i pobieranie danych do / z serwera MQTT za pomocą mastera PROFIBUS (np. PLC SIEMENS, system nadzoru itp.). Te bramki umożliwiają szybki i łatwy dostęp do świata IoT i są kompatybilne z serwerami IQT obsługującymi MQTT. Komunikacja MQTT może być szyfrowana za pomocą protokołów TLS / SSL, zapewn..
2,123.22 zł
HD67950-B2
3-4 dni
Producent: ADF Web Model: HD67950-B2
Przemysłowy konwerter PROFIBUS Master na MQTT, wsparcie PROFIBUS DP DPV0, obudowa typu B (szeroka), montaż na szynie DIN. HD67950-B2 pozwala na publikowanie danych odczytywanych z PROFIBUS Slaves do serwera MQTT. Te bramki umożliwiają szybki i łatwy dostęp do świata IoT i są kompatybilne z serwerami IQT obsługującymi MQTT. Komunikacja MQTT może być szyfrowana za pomocą protokołów TLS / SSL, zapewniając bezpieczną komunikację. Konwerter jest łatw..
2,655.24 zł
Wyświetlanie od 1 do 2 z 2 (1 Stron)
Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej witryny. Kontynuując przeglądanie witryny, wyrażasz zgodę na używanie plików cookie.